SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący ---- !!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwiczy codziennie?

dobry jest





pracowal bys ciezko to bys wziol nawet i wiecej


moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Wiesz o co chodzi z tym wyciskaniem? Ja np koncze o 80 kg. Zalezy od czlowieka jedne wezmie szybko duzo kg inny bedzie sie meczyl z tym. To sa aspetky fizyczne. Jedne na klate wezmie duzo drugi na przysiad a trzeci na MC

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 140
Ok dzięki, a jeszcze pytanie czy ćwicząc ze zwykłymi hantelkami w domu efekty będą lepsze niż na siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Hantelki sa na tyle dobre ze izoluja kazdy miesien. Samymi hantelkami jest trudniej i lepiej wyrabiaja miesnie. Ale czy efekty beda lepsze to sadze ze na silowni przy profesjonalnym sprzecie zawsze lepiej.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 140
ale nie mam też tyle czasu a zrobiłby mi ktoś plan ćwiczeń z hantelkami na biceps i triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp
Powybieraj te z hantlami :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaże i cwiczenia

Następny temat

Moja Siłownia

WHEY premium