SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1392
nie tłumacz sie glupio ze w sql nie ma możliwości ja tez chodze do sql i normalnie rano wstaje pieke mieso ryz gotuje i do takiego plastikowego pudełka daje i jem bez problemu w szkole :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
kwiatu95
nie tłumacz sie glupio ze w sql nie ma możliwości ja tez chodze do sql i normalnie rano wstaje pieke mieso ryz gotuje i do takiego plastikowego pudełka daje i jem bez problemu w szkole :)
Nie napisałem że nie ma możliwości... napisałem że jest to dla mnie nie wygodne bo dojeżdżam do szkoły 45 km ... i trochę bym miał że tak powiem delikatnie zabawy z tym (chodzi mi o transport itd. a nie o czas przygotowywania bo dojeżdżam tam w miarę szybko . A masz jakieś inne uwagi co do "tego czegoś" co ułożyłem ? Moim zdaniem po takim wglądzie powinienem dodać jeszcze gdzieś warzywa/owoce . Tylko jakie i gdzie.

Zmieniony przez - Black&White w dniu 2012-12-22 19:12:17

Zmieniony przez - Black&White w dniu 2012-12-22 19:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7946
nie no dieta się nie nadaje, przestudiuj jeszcze raz podwieszone tematy. Musli, gotowa szynka ze sklepu, dżemy, śmietana - do wywalenia od razu. Ktoś Ci pisał wcześniej na jakich produktach bazować i tego się trzymaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
fiodorek
nie no dieta się nie nadaje, przestudiuj jeszcze raz podwieszone tematy. Musli, gotowa szynka ze sklepu, dżemy, śmietana - do wywalenia od razu. Ktoś Ci pisał wcześniej na jakich produktach bazować i tego się trzymaj.

Ok czyli wiem czego się pozbyć na wstępie. Dzięki za pomoc. A mógłbyś mi podpowiedzieć czego najbardziej się trzymać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
nie dałes zr.tłuszczy z oliwy,orzechow itd,
brak warzyw,
mozesz zmniejszyc na poczatek ilosc wegli bo masz ich ok.az 7g/kg
na sniadanie musli gotowe? jezeli tak zamien na pla owsiane, dodaj swieze owoce, te kupne musli maja sporo cukru,
szynka gotowana w posiłku nr.3 własnej roboty czy kupna? jezeli kupna to zmien lepiej na jakies mieso ktore sam przyrządzisz,
przekaske o 14 zamienił bym na cos zdrowszego,
zamiast smietany na ost.posiłek daj jog.nat i jakies zdr.tł.np.orzechy, dodaj warzyw
pamietaj zeby wymieniac zr.b/w/t miedzy soba, przyklady podalem Ci juz wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1392
No to powiem wam taka ciekawa anegdotke dotyczaca platek z sklapu ostatnio czytalem na http://bezuzyteczna.pl ze opakowanie od platek ma wiecej wartosci odrzywczych niz same platki :) . Z rana 100g płatek owsianych +pare rodzynek+ z 2 jaja i bedzie git sniadanie :D do szkoły z 200g (1 piers) piersi z kurczaka usmaż i do tego z 5 kromek chleba i garsc orzechow i bedzie git :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
wincol
nie dałes zr.tłuszczy z oliwy,orzechow itd,
brak warzyw,
mozesz zmniejszyc na poczatek ilosc wegli bo masz ich ok.az 7g/kg
na sniadanie musli gotowe? jezeli tak zamien na pla owsiane, dodaj swieze owoce, te kupne musli maja sporo cukru,
szynka gotowana w posiłku nr.3 własnej roboty czy kupna? jezeli kupna to zmien lepiej na jakies mieso ktore sam przyrządzisz,
przekaske o 14 zamienił bym na cos zdrowszego,
zamiast smietany na ost.posiłek daj jog.nat i jakies zdr.tł.np.orzechy, dodaj warzyw
pamietaj zeby wymieniac zr.b/w/t miedzy soba, przyklady podalem Ci juz wczesniej

Dzięki bardzo ;) już wszystko zmieniam,niedługo pojawi się nowa propozycja. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
kwiatu95
No to powiem wam taka ciekawa anegdotke dotyczaca platek z sklapu ostatnio czytalem na http://bezuzyteczna.pl ze opakowanie od platek ma wiecej wartosci odrzywczych niz same platki :) . Z rana 100g płatek owsianych +pare rodzynek+ z 2 jaja i bedzie git sniadanie :D do szkoły z 200g (1 piers) piersi z kurczaka usmaż i do tego z 5 kromek chleba i garsc orzechow i bedzie git :D

Właśnie o takie uwagi mi chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1392
Sogi mile widziane xD i z 3 woreczki ryzu w dniu i bedzie git :D ja waze 75kg to jem dokladnie 400g piersi i ok.150g ryby na dzien :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
A ile Cię to wynosi ? Tzn. jakie koszty są tego ;) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja na redukcji

Następny temat

Dieta Low Carb do oceny

WHEY premium