SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki- co i jak - pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Witam! Zaczęłem właśnie ćwiczyć na siłowni i tu właśnie mam problem z rozpoczęciem diety, wiek 15 lat (a raczej za poł roku 16 ) i niedawno odpowiedziano mi że nie musze jakiejs specialnej diety miec tylko jesc duzo i zdrowo
Nie mam nic wyliczone co do grama, ale mam pare pytan i diete do oceny

I Płatki owsiane
Mleko
Owoc
Olej lniany/Oliwa z oliwek - szklanka
Dodać jajka? Dodać chleb razowy?

II Co dać???
Może omlet?

III Pierś z kurczaka
Ryż
Brokuły

IV Obiad ;) niewiadomo co się trafi

V Pierś z kurczaka
Ryż
Brokuły

VI Serek wiejski/tuńczyk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
I daj włoskich daj jajka

II może placki owsiane poszukaj przepisu

III może oliwe dodaj

IV ok

V może znów tłuszcze dodaj

VI tuny unikaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Ok, dzięki. Oczywiście zapomniałem dodać że to III i V dodaje oliwy (polewam nią kurczaka i ryż) .

A co do tego placka - jak zrobić, widziałem przepis Pit Bulla ale nie mam miksera a co do jajek - jak będe codziennie dawać te 3 jajka chyba troche na zdrowiu się odbije?

A co do ostatniego: to może dać sam serek wiejski, i do tego chleb razowy do smaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie odbije się na zdrowiu
chleb możesz delikatnie masłem posmarować i dodać pomidora

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Ale np. z czym to zamienić, np. co 2 - 3 dni jak np. jajek nie będzie?

No ale ten ostatni posiłek: sam serek z chlebem ? A więc OK
A IV - obiad - czasem też będzie jakieś mięso + ryż/kasza a czasem pizza, nie ja decyduje, to też może pogorszyć sprawę? ;)
A I posiłek : mleko, płatki owsiane, rodzynki, orzechy włoskie,owoc, olej lniany/oliwa z oliwek - rozumiem że ok? rodzynek to raczej garść do płatków a orzechy to pół szklanki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
A więc w I posiłku np. 3 jajka (pełne) a potem II posiłek omlet z jajek to już aż 6 jaj i to z żółtkami :O
Można omlet zrobić z samych białek? Albo na śniadanie same białka jajek?>
I czy ta dieta jest ok? Muszę dać więcej żarcia albo uzupełnić odżywką??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie :P

Następny temat

bieganie wieczorem

WHEY premium