SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
Następny będzie Scitec prawdopodobnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja nie przepadam za słodkimi rzeczami w sensie, że nie ciągnie mnie do batonów itd., ale białka słodkie lubię i te takie jest.
Mam dwa smaki, vanilia - owoce leśne i biała czekolada-truskawka, jeśli lubisz coś w ten deseń to polecam drugi smak, świetne i z wodą i mlekiem, do tego rozpuszcza się po paru ruchach szejkerem, nie pieni się mocno i żadnych problemów na żołądku.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
a peaka jaki smak miales?

Zmieniony przez - Soli1988 w dniu 2012-04-16 14:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Nut-mix-deluxe czy jakoś tak, jeśli dobrze pamiętam.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
Miałem go brać ale zdecydowałem się na czekoladę i żałuję w sumie, bardzo pieni, rozpuszczalność średnia bynajmniej. Ale 2kg jakoś przejem a jak nie to wcześniej zainwestuje w Sciteca. Sa jakieś przeciwskazania przed mieszaniem ? Tj raz to raz to ? Czy tez lepiej nie mieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Mi został ten orzech bo paskudny jak dla mnie, będę dodawał od czasu do czasu do szejka rano bo szkoda mimo wszystko wyrzucać, dorzucę więcej orzechów i owoców i jakoś przejdzie...

Tzn. ? W jakim sensie ? Chodzi Ci, że są jakieś przeciwwskazania przed piciem raz Scitec raz Peak ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
Tak, czy powinno się na zmianę korzystać z więcej niż jednego produktu, bo jednak specyfikacja/skład pewnie nie są identyczne, nie chce mi sie teraz porównywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Można śmiało korzystać, nie ma żadnych przeciwwskazań.
Pamiętaj, że to wszystko musi być dopasowane do diety

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
Wiem wiem dietę trzymam, jak mam czas nawet nie spożywam białka ale nieraz czasu na odpowiednie posiłki po prostu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Mam pytanie po jakim czasie mozan zazyc zelatyne , po tlustym jedzeniu? ile trwa trawienie zoladka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl kreatynowy - kre alkalyn + ??? potrzebna pomoc

Następny temat

odżywki na 2 cykl

WHEY premium