SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połączenie jedzenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
Otóż slyszalem ze nie mozna:

sliwki + mleko
truskawki + woda
itp.

A ja dzis zjadlem truskawki, a pozniej napilem sie mleka. Niektorzy twierdzą, że takie połączenie jest zle(fermentacja-wycinanie metrów jelita cienkiego ). CO o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
slyszalem ze nie mozna laczyc sledzi z mlekiem ale ja po takich mixach zyje wiec eni wiem co o tym myslec


a swoja droga-kiedys dorwalem shaker i zrobilem drinka z mleka i coli-i tego zdecydowanie nie polecam

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
ludzie mowia, ze to jakas fermentacja powstaje. Znam kolesia który zjadl truskawki, a pozniej napil sie wody. Skutek taki, ze wyladowal w szpitalu i mu wycinali metry jelita cienkiego!
// a takie polaczenie sliwki + mleko moze byc niebezpieczne

Ja osobiscie tego nie polecam i nigdy nie wypróbuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
to musial chyba duzo tego wszamac

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1933
Niejednokrotnie robiłem różne miksy , niekiedy przeciągu paru minut potrafiłem zjeść obiad z mięskiem, dojeść owocami, popić mlekiem i nic mi nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
Starsi ludzie mowią, że oni to mają z przyzwyczajenia organizmu. Mogą jesc np. sliwki i wodę i nic im nie będzie. A my młodzi? heh

Ja wole tego nie próbować. Trzeba robic jakies przerwy w jedzeniu-30 min chyba wystarczy...................
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze rozstępy

Następny temat

uszy i zęby

WHEY premium