SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plywanie i odzywki w USA!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
Witam wszystkich... mam nadzieje, ze cos mi poradzicie. Miszkalem w Polsce przez 20 lat i tam trenowalem plywanie od 4 lat. (specjalna dieta, odpowiednie odzywki typu kreatyna , tauryna,itp.) plus odpowiedni trening na besenie i efekty byly znakomite a mianowicie mialem "power" i znakomite czasy. Ale przeprowadzilem sie teraz do USA i obecnie mieszkam w Atlancie...i pojawil sie pierwszy problem ;/ Dostalem sie do University Swim Team ale nie jest tak samo jak bylo kiedys! Wystarczylo 3m-ce bez treningu i diety, oraz bez suplementacji a kondycja mocno spadla! W Polsce wiedizalem co brac i ile brac... ale tu w USA jestem zielony :( Jak mozecie to doradzcie co trzeba kupic w USA (Atlanta GA) , jakie odzywki, zeby dostac na nowo duza dawke "poweru". Moze ma ktos jakies linki do str. bede baaardzo wdzieczny. P.S moze komus sie przyda... Mam 21 lat, 80kg, 180cm , sylwetka atletyczna, ternuje zawodowo od 4 lat (przerwa 3m-ce) z powodu przeprowadzki do USA) z gory dziekuje... i pozdrawiam z goracej Atlanty :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand a po HP pytanie

Następny temat

PROBLEM ! PROSSZE O POMOC ! CYKL...

WHEY premium