SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plodnosc na saa, parę pytań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Siemanko,
Myślę że tutaj obędzie się bez ankiety. W skrócie 3 lata temu na mostku 125mg cypka c2w plus duże ilości hcg psztachnalem bąbla.

Po tym czasie jestem właściwie ON bez odbloków na różnych środkach typu test, masteron i zdarzyło się przy redu tren, obecnie od pół roku test plus masteron e4d po "cencie" bez hcg (wiem moja glupota) czy jest możliwość żeby kobieta zaszła w ciążę ? Czy może zdarzyć się zloty strzał czy jest to mało prawdopodobne wręcz niemożliwe? Progesteron i estro w widelkach, test wiadomo ponad normę, sporadycznie aromek jak estro wywalało w górę. Dodam że libido jest ok, czasem wleci kamagra.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Młodego jestem pewien, wykapany ja pewnie jest tak jak mówicie, jednego zablokuje po paru strzałach, inny zrobi bąbla. Wydaje mi się że jednak hcg i mostek robi tutaj robotę. Narazie nie planuje i pytałem teoretycznie ale wychodzi na to że jednoznacznie tylko badanie nasienia da jednoznaczna odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Idź zbadaj nasienie to bedziesz wiedzial. Wszystko jest możliwe, sterydy mogą powodować zanik płodności ale to nie jest jednoznaczne z brakiem płodności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Czyli mimo tego że przez te 3 lata nie leciało hcg mogę nadal spłodzić bąbla ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
jest to możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Ok, dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Pewnie ze tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Czytałem inne temat z przed paru lat i tambyly różne zdania, że na długiej bombie bez hcg jest ciężko lub niemożliwe po tak długim czasie na środkach.. stąd pytanie, rozumiem że plodnosc że zanizona ? Czy to też mit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Dodam dla pewności, czy można splodzic dziecko będąc nadal na tym cyklu bez hcg.

Sory za brak edycji*


Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2023-10-11 20:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Sterydy powodują zanik płodności a nie jego całkowita blokadę jak np. Przysadki przy podawaniu zewnetrznego testosteronu. Możesz i 20 lat walić towar i dalej jest możliwość ze bedziesz płodny. Ale wystarczy ze zrobisz pare strzałów testa i nie ma żadnej możliwości ze się nie zablokujesz. Rozumiesz różnice?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Kiedyś w USA test był sprawdzany jako środek antykoncepcyjne ale się nie sprawdził

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Tak to też czytałem, czyli dużo zależy po prostu od osoby. Badanie lh I fsh ma sens ? Czy tylko badanie nasienia da jednoznaczny wynik ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe laby

Następny temat

Peptydy

WHEY premium