SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujacy z saa ,kilka pytan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5287

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

85

Wzrost

165

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

Obwód uda

60

Obwód talii

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop solo, meta+prop

Opisz swój plan treningowy

fbw na odbloku, gora dol na offie, split na cyklu

Cel cyklu

masa sila

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 msc

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

17

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do trzymania wagi ;) zaczynalem od 50 kg wiec typowy ekto

Stan zdrowia

Perfect

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Porostu owlosienia glownie brzuch i klatka , zauwazylem to po cyklu z testosteronem

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130 140 160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Witam.
Mam za sobą cykl na propie solo oraz na mecie z propem.

A. Zauwazylem, ze niezle mi porosl wlosy na brzuchu i na obloku jeszcze ciagle rosly. czy w kolejnym cyklu finasteryd pozwoli to ograniczyc?
B. na cyklu poprzednim zwlaszcza po dodaniu mety skoczylo mi estro, libido slabe, ogolnie taka zamula codziennie, zbilem exe i bylo ok .
czy przy uzywaniu testosteronu oraz ewentualnie mety moze procz estro szalec prolaktyna? Bo mysle o dece z enanem na kolejny cykl ale mi nagadali ze prolka namiesza zbyt w organizmie i to nie jest dla poczatkujacych, z drugiej strony inni mowia , ze deka + tesc to bezpieczniejszy cykl niz nawet tesc z meta.
C. czy cabaser miec w pogotowiu juz przed cyklem czy raczej dopiero kupic jak na badaniach wykaze prolke zbyt wysoko?
D. Planuje zrobic od grudnia cykl
meta 1-4 30mg ed
enan 1-12 250mg e4d
deka 1-11 200 mg ed

Pozniej planuje wejsc na mostek i ciagnac redukcje na amalych dawkach tescia + dodatki . pytanie czy to dobry pomysl czy raczej redukcja po takim cyklu za duzo pociagnie za soba zdobtej masy na cyklu .
Z gory dzieki za odp. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Stosowanie dopingu, bez wiedzy jest kompletnie bez sensu. Swoją sylwetkę należałoby kształtować odpowiednią dietą oraz dobrze dopasowanym pod nasz cel treningiem, z naciskiem np.: na którą z partii ciała. Stosowanie dopingu niesie za sobą sporo poważnych i mało komfortowych dla mężczyzny przypadłości, jak:

- problemy z libido,
- często pojawia się łysienie,
- nadmierny porost włosów,
- problemy ze skórą,
- a także ze snem.

Przypadłości te bardzo często zostają na długie miesiące, lata, a czasem na zawsze. Jeśli amatorsko trenujemy, nie ma powodu, by zażywać sterydy. Gdyż jak widać, często, jeśli wykorzystane są bez wiedzy, przysparzają nam więcej szkody niż pożytku. Warto przełamać stagnację na treningu np.: kreatyną https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html albo też https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_PUMP_Shock_Shot-opis37134.html, dzięki temu trening na pewno będzie owocniejszy. Jeśli pojawiłby się problem z dietą, warto zajrzeć do działu Odżywianie i Odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html, moderatorzy wraz z doradcami na pewno pomogą Ci skomponować ją odpowiednio pod Ciebie.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94400 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668819
Srodki za krotko rozpisane
Metka to 1 praktycznie jesli chodzi o e2 i jego wybijanie
Lecz tutaj badania i kontrola e2 jakims exe/ari/letro/tamo
Testa lec dluzej i wtedy redukuj


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-10-15 04:10:20

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Ok a co z finasterydem. Pomóże zahamować porost włosów?

I czy przy cyklach meta enan też warto mieć cabaser w szufladzie czy prolka nie skoczy tak jak przy nandrolonach żeby zabijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
O coo masz na myśli że za krótko rozpisane środki? Masz na myśli długość cyklu? Chętnie przedłuże, bo myślałem żeby zrobić jakieś 16-20 tyg ale na forach poczytałem że deka +test to po 10 tygodniach progres już stanie więc żeby zejść z deki i zostawić samego teścia. Nie wiem na ile to prawda.
Sam nie wiem czy deka to dobry pomysł bo naastraszyli mnie ta prolaktyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
deke daj min te 16 tyg i test 2 tyg dluzej

nie kazdemu wywali prolke na nandro. mi, mimo legitnego soczku, prolka w normie na 400mg nandro. tak wiec spokojnie. a gdyby co, wrzucisz caba i po sprawie


Zmieniony przez - czellista w dniu 2017-10-15 06:58:04

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
A takie pytanie z ciekawości. Gdyby robić cykle tylko na testosteronie to się chyba daleko nie zajdzie co?

Wytłumaczcie mi kiedy robić badania na cyklu enan deka. Zapewne zależy to od okresów poltrwania i od momentu zannim ssie rozkręca. W jaki punkt trzeba uderzać?
I powiedzmy że prolaktyna za wysoko, zbijam cabaserem I co jaki czas robić badania żeby sprawdzac czy schodzi?
I jeśli już zejdzie a jestem np w połowie cyklu to przestaje brać cabaser czy biorę mniej czy jak to jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
alexadrian
A takie pytanie z ciekawości. Gdyby robić cykle tylko na testosteronie to się chyba daleko nie zajdzie co?



Znam zawodnika ktory sie pod mistrzostwa Irlandii przygotowal na samym tescie. Kluczem bedzie dieta a nie ilosc srodkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak najbardziej mozna robic cykle na samym tesciu bo niby czemu nie? wzglednie zdrowo, bez wiekszych sajdow, a efekty beda zawsze. pamietaj, ze saa to dodatek do miski i treningu, a nie na odwrot.

co do badan. ja wychodze z jednego zalozenia. jesli czuje sie ok to nie zawracam sobie glowy badaniami hormonalnymi. jesli cos sie dzieje wtedy sie badam by sprawdzic co sie dzieje i od czego takie a nie inne objawy. pamietaj ze zbijajac hormony do norm robisz to lekami = kolejna chemia wpada do organizmu. tak wiec po co sie dodatkowo truc skoro wszystko gra

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czellista
jak najbardziej mozna robic cykle na samym tesciu bo niby czemu nie? wzglednie zdrowo, bez wiekszych sajdow, a efekty beda zawsze. pamietaj, ze saa to dodatek do miski i treningu, a nie na odwrot.

co do badan. ja wychodze z jednego zalozenia. jesli czuje sie ok to nie zawracam sobie glowy badaniami hormonalnymi. jesli cos sie dzieje wtedy sie badam by sprawdzic co sie dzieje i od czego takie a nie inne objawy. pamietaj ze zbijajac hormony do norm robisz to lekami = kolejna chemia wpada do organizmu. tak wiec po co sie dodatkowo truc skoro wszystko gra
potwierdzam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Ok a jak już dojdziemy do widelek np estro, to dalej bierzemy arimidex czy już np mniejsza dawka albo co innego do końca cyklu?

I jak to z tym finasterydem? On pomaga tez hamować nadmierny porost włosów? I czy go się bierze cały cykl czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Bo też siee zastanawiam jak ostatnio robiłem badania to ciągle wszystko było ok dopiero pod koniec cyklu estro wywaliło.
I jeśli byłbym na cyklu test i deca to wiadomo że dobra deca wywali prolaktyne ale jeżeli libido jest ok i samopoczucie to warto iść na badania i to ewentualnie zabijać czy jednak tylko jak będą jakieś sajdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolesne iniekcje

Następny temat

Czy Tren podbija prolaktyne?

WHEY premium