SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bufu jakie cwiczenia robisz na najszerszy grzbietu i caly czworoboczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dysponuje tylko domowym sprzętem i praktycznie najszerze grzbietu to zasluga jednego ćwiczenia które moze wykonać każdy w domu [ http://kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#5 ] rysunek "5a" bo są 2 metody. Myśle że duza ilość powtórzen dobrze ładuje mięśnie. Mówie o bardzo duzej ilości powtórzen bo przede wszystkim wyrzeźbia ładnie najszersze. Tak przynajmniej jest w moim przypadku Ja robie serie powtórzen 40-35-30-25 każda strona, około 20 kg hantelką i po takiej naparzance nie moge wejśc w stare koszulki hehehe. Ale planuje sprawdzic większy cięzar a 10 powtórzen i zobacze czy lepsze efekty są ( bo wtedy wiadomo - masa ). Zależy jak kto co chce osiągnąć.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha na czworoboczne wykonuje poprostu wyciskanie na barki.. przy czym podczas wyciskania napinam dodatkowo "MIĘSIEŃ CZWOROBOCZNY DOLNA CZĘŚĆ" aby podrzeźbić to miejsce bo na martwych ciągów nie wykonuje, oszczędzam kręgosłup:) Moj trening jest biedny bo nie mam odpowiedniego sprzetu.. za kilka dni otwieram silke z duzo lepszymi warunkami i dorzuce do tego na pewno drązek i moze wyciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a podciaganie na drazku szerokim uchwytem tez robisz?


to otwierzasz swoja silownie? to masz wypas teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie robię.. pisałem ze nie mam sprzętu ..dopiero za kilka dni otwieram silke i dorzuce drązek równiez do treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
Elegancko

nie bede pisal co masz poprafic bo wq mnie jest ekstra oby tak dalej
szacunek za to ze napisales prade o sobie tzn wymiary i staz

Majma: swiete slowa ja cwicze 13 miesiecy z tego z 7 z dobrym treningiem wczesniej tez uczylem sie cwiczyc i patrzylem co dziala na mnie najlepiej

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki mistrzu

widzialem twoje fotki..widzilem wiek (respekt) ... zycze sukcesów rowniez i peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Aha, chciałem napisać że rozstępów nie wyleczysz, ale nie martw się - opalisz się trochę i nic nie będzie widać

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2272
HO BUFU! LADNIE,ALE KURCZE POWIEDZ MI CZY TY TRENUJESZ CYKLIOCZNIE?TAK MYSLE PISZESZ O TYM CWICZENIU NA NAJSZERSZY JAK BYM MIAL SIE PRZEZCIC NA 20KG! KURCZE SAM NIE WIEM!

JAGGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DJ_OKbboy -> tak planuje

JAGGER -> konkretnie o co Ci chodzi ? cyklicznie tzn jak ? mowisz o samym najszerszym ? i ta reakcja na 20kg hantelke to oznaczalo ze to mały czy tez duzy cięzar bo nie wiem jak odpowiedziec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestu w szkole ;)

Następny temat

zemal odslona2

WHEY premium