SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2554
plecy kozak dobra definicja!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki coleman80 .. co prawda moim celem jest zbudowanie masy jaką Ty juz posiadasz :) takze odbijam piłeczke z pochwałą plecków bo twoje zmasowane polecki mi sie bardzo podobaja..

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2272
no ladnie ,super rzezba!! masz soga!!!ja raczej jestem za massssa ale super jest!!wez troszke sie opal!! zdjecia wyjda lepiej!!pozdro!!!

JAGGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Bardzo EXTRA;p POZDRAWIAM KLIMO

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no opalic się to podstawa ale nie jestem za solarką i czekam na pierwsze sloneczko bede sie juz smazyc w maju heheh

dzieki chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy bardzo dobre,szerokie ale popracuj nad grubością to juz wogole bedzie fajnie. Pozdrawiam kolege-pakera z WLKP !!!! Poznań sie kłania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki :) ogólnie ładuje mase teraz w kazdy mięsien za pare miesięcy powinno byc ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
Procz plecow, ktore sa szerokie nic ciekawego. Nastepnym razem zamiesc tez zdjecia przed silownia, a nie po, czy w trakcie.
Juz nie bede mowil o zachowaniu proporcji czy rozstepach.. blee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bushi_84 -> haha ale ty jesteś ŻAŁOSNYY. Zjechałem Cie w którymś temacie dotyczące jakiejs tam sytuacji a nie twojej sylwetki a ty przyszedłes na moje fotki zeby sie zemścić heheh jesteś totalną lamką. Teraz juz nie powinieneś sie dziwić dlaczego napisalem ze jestes rok odemnie straszy ale masz mózg 16 latka albo i niżej. Spoko przyjmuje twoją ocene ponieważ nie chce żeby niektórzy mnie tu źle odebrali, ale.. przyszedłes w odwecie bo zjechalem Cie od mało inteligentnego ziomka ktory ma dziwny tok myślenia. Powiem wprost.. dla mnie jesteś pustym bachorkiem bez względu na to ile masz lat. Czasem nie liczy sie rocznik ale to ile masz w swojej pustej głowie kolego.

Z tym "po siłce" to juz naprawde nie masz sie do czego doczepić ?? 2 pierwsze zdjęcia masz bez siłki i sie nie jaraj bo widze że sie podniecasz ziomek. A reszte twojej oceny przyjmuje więc nie płacz

Równy gość jesteś jak następnym razem wyzwe Cie od idioty bo piszesz ******ły o koksach to będe tu na Ciebie czekać zebyś mógł sie zemscić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
jaka zemsta o czym ty mowisz kolego?
brak proporcji i rozstepy przeciez sa widoczne wiec o jakiej zemscie mowisz? ocenilem to co widze, to wszystko.
I wez opanuj troche te slownictwo, ziomku, lamku czy bahorku; bo nie kazdy jestem blokersem i takich slow uzywa.
co do zdjec twoich rzekomo z silowni to zwracam honor, ta sztange ktora widzialem w twoich recach jest pewnie ze steropianu
nie bede sie wiecej rozpisywal w tym poscie, bo nie ma sensu.
nie denerwuj sie tak szybko, jak dorosniesz to zrozumiesz to i owo, zmienisz swoje nastawienie do niektorych spraw. zapamietaj moje slowa.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestu w szkole ;)

Następny temat

zemal odslona2

WHEY premium