SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pite(r) - łydki Ci pourywam :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem już o innych grupach mięśniowych, ale doszedłem do wniosku że jednak łydki potrzebują najwięcej zróżnicowanego treningu z tego względu że są najbardzej eksploatowane. Dlatego przy łydkach moim zdaniem robić mało powt i bardzo dużym ciężarem lub to co My zrobiliśmy duża liczba powt przy dość małm obciążeniu.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomek7 - razem Pite(r)owi te lydki pourywamy ;))) Robilam przedwczoraj i dzisiaj chodze jak zerwany kon z elementami lekkiego paralizu ;))) Mam nadzieje ze do piatku przejdzie bo mam wazna impreze ;)))

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przejdzie ci to, spoko,
ja po kuracji Pite(r)a cierpiałem tylko trzy dni, czwartego tylko trochę czułem siepanie w łydach, ale normalnie chodzić już mogłem

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) Stassi bardzo się cieszę oczywiście tak pozytywnie - znaczy trening zadziałał

A do piątku może nie przejść tzn możesz jeszcze troszkę czuć, a jutro będzie bolało jeszcze bardziej najlepiej nie siadaj :)

Pozdrawiam

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba zmienię ksywę i zacznę tu przebywać INCOGNITO!!! ale ciii...
PS. lepiej nic mi nie urywajcie, ze wszystkimi swoimi członkami jestem bardzo zżyty, a zwłaszcza z jednym...
Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"

Zmieniony przez - Pite(r) w dniu 01-06-25 16:41:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie przejdzie to rozruszam je na imprezie ;)) Ale trening rzeczywiscie jest odjechany ;)

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dzisiaj powtórka treningu :(
Będę w piątek to napiszę mam nadzieję że dojdę.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
A ja Stassi polece stary wyprobowany sposob na bolace lydki :) co sie robilo gdy byly zakwasy hmmmm
dla rozruszania jeszcze raz to samo cwiczenie w wydaniu zakwasy przejda (gorzej jak przyjde :)

hihi

POZDRAWIAM

"Zycie jest zakrutkie i zbyt piękne aby nad nim się żalić"

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Termitek - serdeczne dzieki - rozumiem ze klina klinem ;))) Wlasnie wrocilam z dycho - coprawda calej sprawnosi ruchowej jeszcze nie odzyskalam ale chyba troche sie rozruszaly... ale bol jest ciagle... ) Do piatku albo bede smigac jak wyscigowka albo polegne na dobre i nigdzie sie nie rusze ;))

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry ale na mnie to niedzial , owszem na treningu krzyczalem z bolu ale gdy wyszedlem z silowni nic juz sie niedzialo , nazajutrz tez nie , za tydzien tez nie ! niezartuje i niezgrywam cwaniaka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps i triceps

Następny temat

Mała łapa

WHEY premium