SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pistolet gazowy RMG

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 992
Witam co myślicie o takim czymś skuteczny ? posiada ktoś jak sie sprawuje itp

http://www.bron.pl/bron_pl/obrona/produkty/pistolety_gazowe_rmg/pistolety/pistolet_gazowy_kolter_rmg_19

Zmieniony przez - _Eros_ w dniu 2008-12-10 20:08:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie kupuj tej zabawki.W jednej z firm ochrony w której pracowałem mieli takie coś i musieliśmy to nosić w grupie interwencyjnej niestety.Czasami koledzy urządzali sobie zabawy i strzelali z tego do siebie.Wesoło byłoale efekt użycia był zbyt słaby

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 992
dzięki i chyba tak zrobię nie kupie... niezła zabawę musieliście mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja nie brałem udziału w strzelankach,bo z zabawek dośc podobnych do oryginału i ostrej broni nie celuję do ludzi,ale polew z kumpli miałem wtedy niezły.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Słuchajcie kiedy byłem w sklepie mysliwskim dokładnie Militaria.pl
Gosciu podchodzi do faceta i mówi 'poprosze kastet' lol tamten gosciu udawał ze idzie na zaplecze żeby poszukac a zadzwonił na policje wtedy ja szybko wyszedłem zeby nie było na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a skad wiesz ze zadzwonił na policję ??

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-12-18 12:23:43

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
a gdzie mógł indziej? morze do magazynu 'halo macie kastet?' zastanów sie a poza tym go ie było jakies 3-4 minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
A poza tym w sklepie myśliwskim nie kupisz kastetu bo kastet to broń nielegalna mozesz ja tylko kupic na rynku lub gdzies indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
hitman-edytuj posty.Poza tym jak QUEBLO.Widziałeś jak miał telefon w ręku sprzedawca?Słyszałeś,że dzwonił na Policję?To nie pisz swoich fantazji,tylko posługuj się rzeczywistością.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
ale na zapleczu głośno gadał goscu a ten klient poszedł ogladac noze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała pomoc

Następny temat

Ochraniacz na zęby

WHEY premium