SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl W DELEGACJI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Alat i Aspat to nie sa miarodajne wyznaczniki, mogles zapytac ze chcesz watrobe zbadac to zrobilbys GGTP i BIL.

Co do mostku to wszystkie 3 wersje sa ok oczywiscie zakldajac ze masz dzialajace HCG.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 824
Aleks
Alat i Aspat to nie sa miarodajne wyznaczniki, mogles zapytac ze chcesz watrobe zbadac to zrobilbys GGTP i BIL.

Co do mostku to wszystkie 3 wersje sa ok oczywiscie zakldajac ze masz dzialajace HCG.



Nie chciałem robić, ale tak jakoś z rana mnie naszło więc już nie bylo czasu zapytać.

Zrobiłbym mostek na HCG 1250mg e3d, mam nadzieję,że HCG jednak lepsze niż gorsze, pozostaje mi tylko mieć nadzieję :p

Taką dawkę ciągnąć przez cały mostek czy z czasem zmniejszać dawke?

Kiedy teraz zrobić jakieś badania żeby zobaczyć jak reaguje na HCG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Zrob badania po 2 tygodniach na drugi dzien po przybiciu HCG:test,estro i prolke
Obawiam sie ze taka dawka moze byc zbyt mala aby trzymac test w gornej granicy normy ale zobaczymy kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 824
Aleks
Zrob badania po 2 tygodniach na drugi dzien po przybiciu HCG:test,estro i prolke
Obawiam sie ze taka dawka moze byc zbyt mala aby trzymac test w gornej granicy normy ale zobaczymy kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje


Wrzucam wyniki po 2tyg. Test bardzo nisko. Nie wiem czy ciulowe HCG, czy przy dawce 1250mcg e3d tak mogło być? Jak teraz działać z tematem?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Tak jak pisałem wcześniej ze może się okazac ze zbyt mala dawka HCG

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 824
Wczoraj robiłem strzała to kiedy teraz wbić i ile? 2500? Kiedy się zbadać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Daj 2500 iu 3 x w tygodniu,mozesz dac od dzisiaj i po 2 tygodniach powtorz badania.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 824
A jakbym chciał teraz jednak dorzucić enana,żeby się nie brandzlowac z samym hcg, to ile testa wbić, co jaki czas i kiedy badania? 100mg co 5/7dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 824
Bym chciał taką dawkę,żeby testa mieć max trochę ponad norme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Możesz spróbować 2 x w tygodniu po 75 mg

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z tamoxa na ATD

Następny temat

Środek na poprawę wymiarów

WHEY premium