SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl Testosteron prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 197
Cykl

1. WIEK: 31
2. WAGA: 90
3. WZROST: 186
4. WYMIARY: uzupełnię
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15 lat
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 2,5
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: push/pull/legs 3-4/week -> docelowy split jak przejdę na treningi 5/week
9. CEL CYKLU: początek masa do 95 potem redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 15%?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1900kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
Dwa poniższe ćwiczenia robię asekuracyjnie- problemy z kolanem z młodości:
-martwy ciąg: 100
-przysiad: 100


Cześć!
Planuje w tym tygodniu rozpocząć swój pierwszy cykl. Na siłowni śmigam od jakichś 15 lat. Wydaje mi się że jakieś pojęcie o treningu i diecie posiadam. Chociaż treningi bardziej służą mi jako odskocznia od obowiązków i trenuje bez spin na efekty. Teraz chcę spróbować jak to jest z tą „bombą”. Były okresy gdzie wszystko miałem dopięte na ostatni guzik i było elegancko, ale przez ostatni rok mimo starań stałem w miejscu. Dlatego zacząłem trochę odpuszczać, poznałem świetną kobietę i trochę się zapuściłem. Nie ma co się rozwodzić nad powodami, do decyzji dojrzewałem kilka lat i jestem zdecydowany.

Ten wpis chce traktować bardziej jako dziennik cyklu, ale liczę na wasze fachowe zdanie co ewentualnie zmienić.

Cykl planuje na ok. 20-24tyg tak żeby w marcu skończyć i zrobić PCT. Odpocząć minimum do czerwca i ewentualnie zacząć kolejny.

Jedyny środek jaki będę używał to testosteron prolongatum z jelfy z polskiej apteki, 100% oryginalny w połączeniu z hcg.
Wszystkie zakupy będą robione w aptece. Chcę rozpocząć od 200mg e5d i po 3 tyg. zrobić badania, jak będzie bez dramatu przejdę na 200mg e4d i znowu po 3 tyg. badania. Jak będzie spoko to zostaje na tej dawce do końca. Od początku cyklu pregnyl 500iu po wbiciu teścia. Dodatkowo będę brał jeszcze 1mg finasterydu ed żeby już totalnie nie wyłysieć (narzeczona zabrania golenia łba na łyso :D)


Mój plan:

0. Badania: morfologia, profil lipidowy, enzymy wątrobowe, alt+ast, mocznik+ kreatynina, tsh, testosteron calkowity, estradiol, prolaktyna, fsh, lh, progesteron

Tydzień:
1-3. Prolongatum 200mg e5d
3. Badania: Estradiol, prolaktyna, progesteron
3-6. Prolongatum 200mg e4d
4. Morfologia, Estradiol, prolaktyna, progesteron
4-12. Prolongatum 200mg e4d
12. morfologia, profil lipidowy, enzymy wątrobowe, mocznik+ kreatynina, estradiol, prolaktyna, fsh, lh, progesteron
12-24. Prolongatum 200mg e4d
24. Estradiol, prolaktyna, progesteron
25. 4x Hcg 2500iu e3d + eksemestan 12,5mg 2x/tydz.
27. Test całkowity, Estradiol, prolaktyna, progesteron
27. Jak badania ok clostilbegyt (clomid z apteki) 50mg przez 2 tyg 30.morfologia, profil lipidowy, enzymy wątrobowe, mocznik+ kreatynina, tsh, testosteron calkowity, estradiol, prolaktyna, fsh, lh, progesteron

W razie jakichś dużych zaburzeń we krwi przerywam cykl i robię odblok. Pod ręką oczywiście symex i bromergon w razie problemów z estrogenami.
Co sądzicie? Jakieś porady? Nie wiem czy dobrze rozplanowałem pct przy stosowaniu hcg w trakcie cyklu.

Zakupy które zrobiłem:
Strzykawki 5ml
Insulinówki z igłami 1ml
Igły iniekcyjne 0,7mm
Igły do nabierania 1,2mm
I reszta środków higienicznych

Niedługo będę miał wyniki badań to wrzucę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Zamiast bromo cabaser/dostinex
Hcg wchodzi ok tyg po ost testo
Do inj mniejsze igły 5-6 po co darta robić z tyłka
Pompki 2-3 bo 5 się ciężko tłoczy
Clomid min 4 tyg po takim cyklu
Nie widzę hcg rozpisanego w trakcie cyklu ?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-10-03 12:40:30

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 197
lodzianin1
Zamiast bromo cabaser/dostinex
Hcg wchodzi ok tyg po ost testo
Do inj mniejsze igły 5-6 po co darta robić z tyłka
Pompki 2-3 bo 5 się ciężko tłoczy
Clomid min 4 tyg po takim cyklu
Nie widzę hcg rozpisanego w trakcie cyklu ?




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-10-03 12:40:30

Dzięki, naniosę poprawki w poście!
Dzięki za radę z dostinex - nie wiedziałem ze jest u nas w aptece. Clomid będzie dłużej.
Co do hcg to napisałem we wstępie ze z chce podawać 500iu przy okazji wbijania teścia z wygody (rozkładania wszystkiego).
Jednak nie da się edytować.

Zmieniony przez - Vuxiu w dniu 2022-10-03 12:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
A to ok 2*500 jm week będzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 197
Dostałem wyniki z labu i zastanawiam się czy nie wstrzymać się 2 tyg. Cholesterol 250, w tym LDL 170. Dużo. Ostatnio sobie pozwalam z jedzeniem, podreperuje dietę, zmienię leki i w końcu szlugi zostawię. Zobaczymy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wygląda na to, że lepiej zrób redu bez saa i dopiero pokaż efekty czy są podstawy do wejścia na cykl.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test cypio Real czy fake

Następny temat

Odblok

WHEY premium