SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

93

Wzrost

189

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

115

Obwód uda

65

Obwód talii

90

Staż na siłowni

4-5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b 3,8 w2,3, t 2,5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

23

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
WItam , moze nie zaskocze z tematem ale chcial bym miec bezpośrednie informacje na moje pytanie .
dlatego założyłem temat
A wiec mam 24 lata
staż na siłowni 4-5 lat z przerwa poł roku .
waga 93 kg
wzrost 189
klatka 115
biceps 42
talia 90
udo 65
łydka 56
tłuszcz głownie na nogach i brzuchu , ok 24%
Dieta trzymana na 90%
3x w tyg trening siłowni
3razy w tyg bieganie 30 min
wrazie jakis braków w info dopisze to co bedzie trzeba .
PYTANIE
Chciał bym wziąć jakiś doping , ktory bedzie działąłł głownie na siłe i redukcje kanki tłuszczowej , na masie bardzo mi nie zależy ,
ale te leki muszą byc dopuszczone w polsce do obrotu , chodzi mi o to ze nei mam zamiaru kupować czegoś na ulicy , tylko w aptece . Mam taka możliwość i dlatego chce to wykorzystać pewne zródłą a nie zrobic sobie krzywde , jakims gownem niewiadomego pochodzenia.
Licze na jakis zestaw w miarę delikaty z uwagi na to ze był by to moj pierwszy cykl . Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Chyba pomyliłeś coś przy diecie b 3,8 w2,3, t 2,5 białka za dużo węgli za mało tłuszczy za dużo. Przy redukcji najważniejsza jest dieta i dobry trening siłowy plus aeroby a doping jest dodadkiem. A co do dostępnośći w pl aptekach to zapewne testosteron prolongatum

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Redukowales kiedykolwiek bez saa? Warto sprobowac. Odpowiednia dieta, aero podstawa, saa to dodatek.

prolo 250mg tyg przez min 10-12tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
przy weglach szybko sie zalewam i dlatego zastapilem je zdrowymi tluszczami i białkiem zeby kalorie sie zgadzaly , probowalem i zwykle spadal miesien bardziej niz tluszcz ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
i jak to prolo stosowac ? jakie dawki co na koniec bo czytalem ze jakis odblok jest potrzebny na koniec ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Coś tam czytałeś i będziesz w siebie pakował prolo oczekując cudów no to pogratulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Tak jak pisal kolega wyżej. A na odblokowanie hcg i clomd hcg zaczynasz tydzień po ostatniej iniekcji 4x2500 iu e3d 3dni po ostatnim hcg clomid 2 dni po 100mg potem do konca 50 mg dziennie (3tygodnie).

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
10 tyg nie nie za duzo ? nie mam pojecia dla tego pytam ,
co oznacza hcg ( 4x2500 iu e3d )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
W aptece jest pregnyl który ma 5000 jednostek czyli starczy Ci to na dwa razy 2500 iu
e3d znaczy co 3 dni czyli np poniedziałek i czwartek

Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2015-01-04 16:51:23

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
ok rozumiem to. i sam prolo wystarczy ? czy jeszcze cos dorzucić by pomogło w sensie w zmorzyło działanie i efekty i skróciło cykl z 10 tyg >?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca plus enan koncowka cyklu co dalej?

Następny temat

testosteron Propionat 30ml+Cypionat20ml +320 Mety na cykl co sadzicie?

WHEY premium