SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13893
Witam wszystkich.

Ćwiczyłem na siłce od sierpnia do listopada. Teraz wypadła mi przerwa, ale chcę wznowić treningi. Dietę mam już ułożoną (wcześniej nie stosowałem) i myślałem o zakupie kreatyny i rozpoczęciu cyklu np od lutego.

Czy Creatine Mega Caps od Olimpu to dobre rozwiązanie ? Akurat promocja w sklepie jest, więc nie musiałbym zamawiać przez allegro, żeby wychodziło taniej :)

Dane:
17 lat
65 kg ...
Dietka na 3300 kcal b-2,4/t-1,6/ww-6,7

Co do kretki to napisali, że po 4 kapsy dzielnie, więc drogo by nie wyszło (150 tabletek niecałe 30 zł / 360 - niecałe 60 zł)

Ciągły trening w drodze do chwały, świat jest zbyt duży, żeby być małym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6390 Napisanych postów 75359 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631785
o kreatynie były już setki tematów
użyj wyszukiwarki
poza tym -z Twoim zaawansowaniem i po przerwie treningowej potrenuj z pół roku bez suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173450
...najmniej.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
Potrenuj po przerwie z 4 miesiące bez suplementów. Później możesz kupić kreatyne np vitalmax, universal. W dt 5g rano 5g po treningu w dnt 5g rano
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl ?

Następny temat

Suple maly problem

WPC zestaw