SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierszy Cykl - bardzo PROSZĘ o pomoc :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Nie ma znaczenia jesli musisz skrocic to skracaj,HCG nie zaszkodzi
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za poradę.

zioekt
Clom i tamox przed snem szamaj.


Przed snem łykam jeszcze Norprolac (na prolactynę).

Chyba nic się nie stanie jak będę te 3 specyfiki razem szamał?
Kiedy zacząć spożywać kreatynę - na odbloku czy po odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A czrmu mialoby sie stac?kreatyne juz mozesz zaczac brac


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-06-18 08:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
[Norprolac mój ulubiony inhibitor prolaktyny, na libido możesz śmiało brać , kiedy chcesz 24h na dobę daj sobie około. południa plus minus. Generalnie dawkuj go jak tylko chcesz i kiedy chcesz nie , ja ominiesz jeden czy dwa dni też się nic nie stanie czy jak zmniejszysz dawkę.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
A czrmu mialoby sie stac?kreatyne juz mozesz zaczac brac


Tak pytałem dla pewności - czy "nie gryzą" się razem te specyfiki.
Wczoraj poszedł ostatni strzał enana - więc w przyszłym tyg. wchodzę na kreatynę.

wnc1964
[Norprolac mój ulubiony inhibitor prolaktyny, na libido możesz śmiało brać , kiedy chcesz 24h na dobę daj sobie około. południa plus minus. Generalnie dawkuj go jak tylko chcesz i kiedy chcesz nie , ja ominiesz jeden czy dwa dni też się nic nie stanie czy jak zmniejszysz dawkę.


Masz rację w 100% - Norprolac rządzi Nie mam po nim żadnych saidów - naprawdę żadnych (a brałem różne również te najdroższe i zawsze bania mnie napierdzielała). Tak więc Norprolac szczerze polecam.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po dostinexie Cie bolała glowa?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zioekt
Po dostinexie Cie bolała glowa?


Witaj zioekt
Tak - po dostinexie źle się czułem (mój lekarz też był zdziwiony).
Ale to może też przez fakt, że miałem lakarza idiotę - kazał mi zażywać rano pusty żoładek.
Ale ogólnie cały czas źle się po tym czułem...
Teraz biorę norprolac na noc i jest git Mam nadzieję, że jak dorzucę do tego na noc clom i tamox też będzie git
Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to dziwne faktycznie, bo ja jem cabaser w sumie jak mi się wrzuci i na puste kichy też mi się zdarzało,ale było i jest lux.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Dzisiaj zrobiłem ponownie badania.
W piątek poszedł ostatni strzał enana 200mg - 9 dni później - czyli w tą niedziele wskakuje na HCG do PCT.
Wyniki badań:
Estradiol 61,73 pg/ml od 25,80 do 60,70
Progesteron 0,20 ng/ml Zdrowi mężczyźni: <0,05 - 0,149 ng/ml

Od 10 dni zwiększyłem częstotliwość zażywania exe (Symex) do 0,5 tabsa e2d (wcześniej 0,5 tabsa e3d)
ale estro jeszcze nie jest w widełkach.
Więc mam pytania:
1) Czy jechać tak dalej tak jak teraz z tym Symexem czy zacząć szamać 0,5 tabsa codziennie?
2) Czy muszę robić coś z tym Progesteronem czy samo się unormuje?


Zmieniony przez - Sławków w dniu 2016-06-20 21:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pany wiem, że temat już wałkowany ale mam pytanie jak to jest z tym pregnylem?
Będę teraz wbijał do odbloku 6x2500 pregnylu.
Czy mogę go wbijać w brzuch?
Bo jak byłem w 2 aptekach to dla pewności zapytałem się gdzie wbijać pregnyl
i w obydwóch powiedziały, że domięśniowo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relacja bold+enan

Następny temat

Salbutamol Fox Labs

WHEY premium