SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieczenie ust

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kilku dobrych dni mam problem z pieczeniem ust, a dokładniej ich "obramówki". Przez pierwsze dni pieczenie było umiarkowane, ale dzisiaj się nasiliło, a w zasadzie nasila się z każdą godziną. Na dolnej wardze wystąpiło również zaczerwienienie. Na początku myślałam, że mam prostu wysuszone usta, ale żadne nawilżanie nie przynosiło ulgi i w ogóle ciężko mi było sprecyzować, czy to swędzenie/pieczenie/mrowienie, ale od kilku godzin usta tak bardzo pieką, że nie mogę ich dotknąć. Jak szybko poradzić sobie z tym problemem? Jutro muszę iść do pracy, a nie mogę przestać myśleć o tym pieczeniu. Dodam, że w ciągu ostatnich kilku dni miałam bardzo dużo stresów (między innymi związanych z nową pracą), natomiast nie używałam żadnych nowych kosmetyków, które mogłyby mnie uczulić, nie jadłam nic innego niż zwykle.Jak to zlikwidowac,wyleczyc? Pozdrawiam Serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

połączenie suplementów

Następny temat

odżywianie

WHEY premium