SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka Ręczna.AWF.Nietypowe pytanie.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Witam
Od razu chciałbym prosić o przeniesieniu mojego tematu, jeżeli znajduję się on w nieodpowiednim miejscu. Jestem nowy na tym forum i nie za bardzo jeszcze go ogarniam.
Mam pytanie, troche nietypowe, niektórzy pewnie powiedzą że głupie, ale trudno.
Skończyłem w zeszłym roku liceum sportowe i chciałbym iść na studia, nie za wiele kierunków poza sportem mnie interesuje więc zdecydowałem się na AWF. Kilka lat(od 12 roku życia) trenowałem piłkę ręczną( na pozycji bramkarza), ale musiałem z tego zrezygnować z powodów zdrowotnych( nie z powodu kontuzji, bądź jakiegoś urazu). I tak wyszło że już półtora roku nie trenuje, i teraz kiedy już prawdopodobnie wszystko jest ze mną ok bardzo chciałbym wrócić do grania. Tylko wiem że w tym wieku to już nie jest tak łatwo to zrobić, znaleźć klub i wgl. Chciałbym iść na AWF do Gdańska, wiem że tam piłka ręczna stoi na wysokim poziomie jeżeli chodzi o AWFy. I teraz moje pytanie, czy jeżeli poszedłbym na AWF do Gdańska, to mógłbym grać u nich w zespole? jeżeli przeszedłbym te wszystkie testy, badania i wgl? czy też może ich klub a studia u nich to wgl dwie różne sprawy? czy może też na innych AWFach miałbym podobne opcje?
a może inny sposób w jaki mógłbym wrócić do grania?

Nie wiem dlaczego ale właśnie w ten sposób pomyślałem o powrocie na boisko, że to by była chyba najprostsza droga.
Bardzo licze na pomoc, na odpowiedź na któreś z moich pytań. Będe bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Z góry dziekuję ;)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak się sprawdzisz to pewnie będziesz mógł być w zespole, ale nie myśl sobie ze od razu Cię przyjmą do głównego zespołu, czesto zespoły AWF nie mają nic ze studedentami wspólnego, np wystarczy zobaczyć zespoły siatkarskie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie

Następny temat

ćwiczenia na klatę

WHEY premium