SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Punkty AWF Wrocław hlp^

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6899
Czesc moze to gdzies bylo ale szukalem, lecz nie udalo mi sie nic wyszukac:) Chodzi mi o informacje o studentach czy moze bardziej o liczbie punktow zdobytych i potrzebnych na dostanie sie na AWF we Wroclawiu z lat w sumie 0d 2006 juz bedzie to jakas wskazowka ale lepiej cos aktualniejszego chodzi mi glownie na kierunek wf, tir ale fizjoterapia tez by sie przydala z gory dzieki za info a widizlem ze ostatnio ktos chical pomoc ale bylo to po roku czasu:) moze uda sie jednak cos szybciej zalatwic pozdroł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
jaki próg był w 2011 roku? Mam 1 klase czy to wystarczy żeby się dostać? jeśli się zapiszę do AZS żeby podwoili mi te pkt to będę mógł po pół roku zrezygnować i nie będę miał żadnych nieprzyjemności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6682
Siema !

Moj brat jest na I roku na AWF-ie tylko ze na zaocznym w-f i minimum na dostanie sie to bylo okolo 33ptk!!! A na dzienne w-f to 46 to bylo minimum ale 46ptk to bardzo prosto jest zdobyc bo wystarczy jedynie egzaminy sprawnosciowe dobrze zaliczyc i juz sie ma duza ilosc ptk a maksymalna to 40ptk!!! A z matury chyba mniej niz 10ptk nie bedziesz mial!!!

Pozdrawiam Pipenko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6899
no jesli to co naspiales to prawda to zaczynam byc optymistycznie nastawiony bo ta ilos ptk to faktycznie nie jest zbyt duzym problemem;) mam taka nadzieje bynajmniej:):P, jakby ktos jeszcze mial jakies info dot tego czy ogolnie jakies odczucia co do wf czyli poziom trudnosci albo wogole jakies info:P to bede wdieczny za podzielelenie sie takowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6682
Jeżeli uprawiasz jaki sport nie amatorsko tylko go trenujesz ,to nie powinieneś mieś trudnośći z uzyskaniem dużej ilośći punktów z egzaminu sprawnośćiowego.

Jak dobrze zdałeś maturę to na pewno będzie dobrze


Pozdrawiam Pipenko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6899
matury jeszcze nie zdalem:) a sport ktory uprawiam ale tkaze amatorsko to bb:P ale o sprawnosciowy sie nie boje akurat gorzej z reszta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
Ja mam taki problem, bo zdaję na maturze angielski, matme i fizykę i jakbym chciał iść na wychowanie fizyczne to jak czytałem liczą się oceny z: polskiego, obcego i biol lub chemia, matma lub fiza i geogr. lub historia. Więc jeśli ja zdaję tylko ta matme i fize to co mam jakieś szanse dostania się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
i czy wogóle mogę tam składać papiery?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
zamiast tu na forum, lepiej idź do dziekanatu i tam wszystko ci dokładnie powiedzą

sam będę składał papiery na AWF więc rozumiem ten stres

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
No właśnie tak myślę, że trzeba będzie zadzwonić, na pewno będę szedł na dni otwarte 14 marca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
siema wszystkim, a wiecie moze cos na temat turystyki i rekreacji? jakies progi punktowe?
a w swoja droga, to czy dobrze rozumiem, ze pod uwage biora 5 przedmiotow ? tak jak oceny z: polskiego, obcego i biol lub chemia, matma lub fiza i geogr. lub historia ??

i czy jak zdaje podstawe z bio i rozszerzenia z geo to mam jakies szanse?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
JA wybieram się na fizjoterapie na AWFie we Wrocławiu. Podają że z matury 1% = 1pkt

A czy ktoś wie może ile trzeba mieć minimum % z matury żeby mieć szanse na dostanie się ?

Pozdro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panowie nadchodzi kryzys wiec czas sie zabezpieczac:D:D

Następny temat

Bolą was kolana jak robicie przysiady ??

WHEY premium