SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phenom Pharmacy (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
Witam jak stoi stanozol vip phenon pharmacy 10mg?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
Witam panowie, po kilku latach sledzenia forum dzis postanowiłem sie zarejestrować . ktos w poprzednich komentarzach pytał o ture z phenoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
testowałem ją ostatnio razem z cypio ,z początku miałem ture z biosiry i naprawde było widać działanie , po czym skonczyła mi sie biosira a dil nie miał jej na stanie , wiec postanowiłem 2 setke kupić phenoma .Dawkowałem tak samo 40 mg dziennie i musze powiedzieć z pełną odpowiedzialnością że tura z phenoma to lipa.Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Wszystkie orale z Phenoma to porażka. Iniekcyjne podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
czyli nie polecasz propa z phenoma???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Nie polecam. Phenom Pharmacy jest dosyć popularny w moim regionie i za każdym razem jak widzę te środki to mnie żal chwyta. Spróbuj załatwić sobie coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
a jak byś go porównał do teści z atomica?? słabszy czy na tym samym poziomie??? jaką firme polecasz jesli chodzi o propa w tym momencie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Do czego prócz Phenoma masz dojście u dila..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
biosira , chyba atomic jeszcze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Wybór masz dobry, jednak z tych dwóch Biosira numer 1 zarówno inj & tbl. Zajrzyj to tematu Biosira, poczytaj opinie, popytaj też lokalnie ziomków.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop / Npp / Omka

Następny temat

stanol-stanozolol-winstrol-5mg Thailand-tabletki

WHEY premium