SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pgubiłam się w diecie POMOCY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
sport to na pewno podstawa,ja schudlam 4 kg nie stosujac diety (wystarczyło ze zaczelam sie ruszac) wiec to jak najbardziej dobry pomysł. powinnas tez przejrzec dział odzywianie, nie da sie tracic na wadze nie wiedzac i nie interesujac sie podstawowymi zasadami. A tego raczej nikt za ciebie nie zrobi
Pisalas tam o "jakiejs złej diecie", ułóz sobie diete pomagajac postami z odzywiania, wrzuc potem do tego dzialu i ci to ktos sprawdzi

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
Droga osko;)
Dietę mam od starszej dietetyczki, jest sprawdzona bo dziewczyna która stosuje sie do niej schudła z 97kg na 82 i nadal chudnie a minoł dopiero drugi miesiąc;) ja niestety na diecie wytrzymuje zaledwie tydzien:P:D i jem a potem znów wracam do diety, także schudłam 4 kg bez sportu:P ale po świetach znów przytyłam. Twoja wypowiedź na temat sportu mnie motywuje:) spróboje jeszcze raz;] i zdam relacje, jesli ktoś chce moge wżucić tutaj ta diete!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
widocznie starsza dietetyczka cos nawalila ze efekt jojo sie pojawil...
chybva ze po skonczeniu diety zaczelac sie obzerac,
zamiast stopniowo zwiekszac ilosc wegli i kalorii !
(temat chyba barzdiej do odzywiania ??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
tak tak jak to w swieta..:D wsztko co zakazane:D:D:D:D to niebo w gębie;) obzerałam sie jak dzik:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no ja tylko i wyłacznie dzieki cwiczeniom moge utrzymac tłuszcz na poziomie 13,3 %, jem strasdznie duzo slodyczy, bez tego nie zyje, gdyby nie cwiczenia pewnie bym sie w drzwi juz dawno nie zmiescila wiec zachecam

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
Jesz słodycze?? Rany ja mam 21% tłuszczu;/ ile wazyz? i jakie ćwiczenia stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Wejdz w profil oski

hrrrhrhr

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
słodycze jem 3 x dziennie, do południa, po obiedzie i po kolacji... :/ stopuje dopiero jak mam zajady albo tak sie objem ze na drugi dzien patrzec nie moge na nie ale mało zdrowe to. a ruszam sie duzo, prawie codziennie po 20-30 km na rowerku, biegam tez ostatnio co drugi dzien (jak biegam to na rowerze wyjezdzam o polowe mniej bo potem mam zmeczone nogi i źle mi sie spi) do tego cwiczenia siłowe i basen, na uczelni tez duuzo ruchu, w niedziele mialam plan od zimy do teraz 1,5 godz siatki, potem 1,5 godz gimnastyki i potem 1,5 godz tanców... jak przyjezdzałam do domu to byłam wypruta na maxa. tak wiec ruchu mi nie brakuje i skads musze miec energie a słodycze nie zajmuja duzo miejsca w brzuchu (co mi bardzo pasuje) a sa kaloryczne, a kalorie to energia

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-05-29 08:33:21

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Oska ale powaga bez zadnych diety??
tylko dlatego ze masz duzo ruchu???
hmm...moze ja bede sie ''jescze'' wiecje ruszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
uff to też spróboje się więcej ruszać chociarz tyle co Ty napewno nie bo brakuje mi na to czasu:( ale wakacje sie zbilzają to coś wykombinuje..;) swojego czasy trenowałam lekką atletykęi i tanczyłam niemal codziennie po kilka godzin, teraz niemam juz czasu, czasami tańcze bo jestem cheerliderką ale juz nie tak często jak kiedyś... no nic;) Czas zabrać się za siebie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czolo, zatoki

Następny temat

Czy można oddymić płuca po papierosach?

WHEY premium