SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Petycja do TVN

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
czyżbyś był głupi albo nienormalny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Mnie to wygląda na ustawke na zarobienie kaski dla starych emerytowanych bokserów. Ale pooglądał bym!!!!!!!!

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
moze do tvp teleexpress na zywo pokaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Jestem za, podpisze sie pod wszystko.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
Mi też to ewidentnie wygląda na robienie kaski, a co do picnica to nie obrażaj mnie tu, wypowiedziałem swoją opinię i mam do tego prawo, jak chcesz się podniecać taką pseudo walką to proszę bardzo ale nie mów, że jestem głupi.

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
troche mnie poniosło, ale dobrze to przyjąłeś. poprostyu na przyszłośc jak jesteś przeciw to sie nie wypowiadaj bo tu nie jest polemika tylko petycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
a piczcie sobie tę petycję..

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Picnic - skąd masz informacje, że nie chcą wykupić? bo takie informacje typu "słyszałem..." są niewiele warte...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
I jak kto pisze tą petycje????????
(Ty Picnic sie też wkurzasz)

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Miałem napisać petycję, ale znajomu mnie ostrzegł, że tam 1 mail może zginąć w gąszczu innych, więc to bez sensu. Proponuję zasypać ich mailami, wtedy muszą zauważyć. Moj mail brzmiał mniej więcej tak:
"Dzień dobry państwu! Wkrótce zbliża się święto sportu jakim niewątpliwie będzie bokserska walka stulecia w Polsce pomiędzy Przemysławem Saletą a Andrzejem Gołotą. Doszły mnie słuchy, że żadna ze stacji nie będzie transmitować tego wielkiego wydarzenia (o zgrozo!). Jako kibic i wielki fanatyk boksu, chciałem zadać pytanie, czy również i wy nie zamierzacie zarobic nic tego wieczoru (ogladalność będzie zapewne większa niz meczy biało-czerwonych). Doszły mnie słuchy, że to z powodu wysokiej ceny jaką żądają za transmisję organizatorzy, ale wierzyć mi się w to nie chce, jeśli cena nawwet w tej chwili jest za wysoka, to musi ona spaść. Ktoż by chciał oglądać Gołotę i Saletę jak nie Polacy? Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na relację!"

Wysmarujcie im coś podobnego i jazda!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X - RAY NOWYM BOLDEM !! :-))

Następny temat

poprawic sile bez konfliktu z treningiem

WHEY premium