SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Petarda w łapie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
eee sa takie maszynki ale z tego co sie orientuje to one wygladaja jak zwykla tarcza do treningu tam sa jakies receptory itp od tego odchodzi kabelek do takiej maszynki ktora liczy i miezy jakie masz przye***nie ja u siebie sie spotkalem z taka maszynka z ktora sie silujesz na reke i tam jak pokonasz wszystkich przeciwnikow na koniec masz taka opcje ze sie silujesz i miezy ci w KG sile z jaka silujesz sie czy jakos tak mialem 65kg ale jak to co to z czym to sie je to nie wiem :)

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Nie no w kg to mierzy sie ciezar czegos. A sila to z fizyka zwiazane. Nie pamietam dobrze dawno nie mialem
Szybkosc cwiczy sie w formie jak najszybszych ruchow i iloscia powtorzen. Bo to przychodzi bardzo powoli nawet na po pol roku o kilka setnych sekundy. A pozniej nic przez dluzszy cza moze nie byc.
A dynamika to masz cwiczenia takie jak rabanie drewna, gumki, pilka lekarska, cos tam jeszcze z opona bylo (uderzanie chyba). Tutaj wykonujesz te ruchy z pewna sila, ktora tak jakby sie kumule do pewnego momentu. Nie wiem jak to opisac naukowo.
Foreman jak dobrze pamietam to w rzezni jakis czas pracowal i rabal cielaki.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2574
Siłe to sie mierzy w Newtonach z tego co wiem, ale też zaznaczam że zbyt błyskotliwy w tym temacie nie jestem. Jednak jeśli już przyczepić sie samej fizyki to se można rozpisać wzór na siłe, która jest równa iloczynowi masy i przyspieszenia.

To co dla was jest sufitem dla mnie jest podłogą...

To co dla was jest sufitem dla mnie jest podłogą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1208
no ja sie tam za bardzo na sile ciosu nie znam, ale z tego co pamietam, ktos kiedys na jakims treningu powiedzial. ze najwazniejsza jeszt szybkosc. i cos w tym jest, bo przeciez im wieksza szybkosc, tym wieksza sila uderzenia ( cos w stylu e=mc2), wiec moznna tym nadrobic mniejsza mase, ale moze sie myle?

Male jest piekne

" Muuuuu !!!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to jest z kulami małe takie a cię r o z****** li

Dzińdybry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2870
Sila to masa razy przyspieszenie , czyli F = m * a. Przy braku masy nadrabia sie szybkoscia wyprowadzonego ciosu, przy braku szybkosci - masa. U nas trener zawsze powtarza ze aby cios byl dynamiczny trzeba szybciej zabrac reke niz sie ja wyprowadzilo. Ja wierze mu na slowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kumam twojego trenera

Dzińdybry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
To zapisz sie do klubu.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2574
No i trener ma naprawde rację. Oprócz tego łatwiej jest zdecydowanie zadawać silne ciosy w rękawicach - możesz mieć cały czas rozluźnione mięśnie rąk( kto ćwiczy boks lub inne style uderzane wie że im bardziej będziesz rozluźniony tym szybszy). W walce na gołe pięsci nigdy nie da rady uzyskać takiej siły uderzenia jak w rękawicy, ponieważ w końcowej fazie uderzenia "dociskasz" zaciśnięcie pięści co w rezultacie usztywnia i osłabia ciosy.

To co dla was jest sufitem dla mnie jest podłogą...

To co dla was jest sufitem dla mnie jest podłogą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie chce

Dzińdybry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..::DO NOWICJUSZY::..

Następny temat

jak sie wiwinac

WHEY premium