SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peptydy czy warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364611 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669578
Lux gosc moze miec 12 lat a ty mu leki sugerujesz,pomysl


Ankieta działu i uzupełnij wiek w profilu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9
brał ktoś może fragment z Glpharmacy.pl ? bo brałem melatonan z tej firmy byłem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 90 dni Przeczytanych tematów 19
Mam problem ze snem. Wybudzam się w nocy po 2-3 razy, często odczuwam głód po tych przebudzeniach i zajadam go, mam wtedy parcie na wysokokaloryczne jedzenie, głównie słodycze. Wykonywałem badanie polisomnograficzne, które wykazało, że mam zdecydowanie niższy procent snu głębokiego w stosunku do normy (w razie potrzeby odszukam ten wynik badania). Lekarz, który przeprowadzał badanie postawił diagnozę zespołu niespokojnych nóg. Konsultowałem to z 3 różnymi neurologami, przepisywali mi leki na zespół niespokojnych nóg, które są również lekami na parkinsona. Niestety żaden z leków nie przyniósł poprawy.
Przypadkowa osoba na siłowni poleciła mi zastosowanie peptydów, gdyż u niego zwiększyły one czas snu głębokiego z 2x15min na 4x30min w trakcie nocy. Polecił mi przede wszystkim GHRP-2 + MOD GRF 1-29 MIX z biolabu. Niestety mam spore obawy przed stosowaniem strzykawki i igły na sobie.
Znalazłem środki takie jak: SELANK SPRAY 10mg oraz DSIP SPRAY 5mg i forma podania w sprayu jest dla mnie zdecydowanie przystępna.

Mam 32 lata, ważę 88 kg, 171cm wzrostu.

Stosuję od ponad 2 miesięcy melatoninę, co 2 tygodnie zwiększając dawkę o 1mg, obecnie jestem na 6mg i odczuwam delikatną poprawę, jednak nadal budzę się w nocy.

Jakie jest wasze zdanie, czy warto próbować tych peptydów, czy może zasugerowalibyście jakiś inny środek? Przyznam, że jestem już dość mocno zdesperowany.



Zmieniony przez - kr00pka w dniu 2024-01-30 08:07:44

Zmieniony przez - kr00pka w dniu 2024-01-30 08:08:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15632
Zapewne zaraz zostaniesz skarcony przez moderatorów gdyż powinieneś założyć swój wątek z pełną ankieta a nie odgrzebywać temat sprzed paru lat. Takie problemy się rozpatruje całościowo włącznie z dietą, trybem życia i co za tym idzie higiena snu bo od tego trzeba zacząć. 6mg melatoniny to już jest dużo i jak nie czujesz jej działania to ciągłe zwiększanie dawek nie będzie raczej dobrym rozwiązaniem. Jeśli problem jest grubszy, złożony to wątpię że jakieś peptydy Ci pomogą no ale mogę się mylić. Spróbuj może jakiś stackow jeszcze w składzie z GABA, L-teanina itd. I zapewne będzie trzeba się dalej diagnozowac.

/Gdzieś ktoś kiedyś polecał olejki CBD na sen, ponoć bardzo dobrze działały ale ja nie mam żadnej wiedzy na ten temat.


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2024-01-30 08:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 90 dni Przeczytanych tematów 19
Odkopałem temat, bo wypluła mi go wyszukiwarka i dotyczy peptydów. Wrzucę osobny wątek z ankietą zgodnie ze wskazówkami.

e; testowałem żelki z cbd green outa ale po nich miałem takie samo gastro, jak po zwykłym thc. spróbuję: Olejek konopny CBD 30% SWISS HEMP 10 ml, czytałem o nim pozytywne opinie i jest w przystępnej cenie.


Zmieniony przez - kr00pka w dniu 2024-01-30 09:10:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na masę

Następny temat

Tren a kolor działanie

WHEY premium