SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Filleborn

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Romuś,jak tam atmosfera w Augustowie?Dlaczego taki niedouczony analfabeta tak bardzo broni pawełka?Wspólne interesiki?A może romuś boi się o swój stołeczek w pzkits?Rodzinka nie pojedzie na wycieczkę za granicę na koszt pzkits?
Romuś "robi" za etatowego świadka o ile dobrze się doliczyłem w 5 sprawach i coś mi sie wydaje,że niebawem odpowie za fałszywe zeznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Romek sam siebie nie lubi.Robi się nerwowy bo zbyt wiele go łączy z panem prezesem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 383
jak tak dalej będzie to jeszcze kilka osób odpowie z tego samego paragrafu,ponieważ zawodnicy z kulturystyki dostają do podpisania "deklarację lojalności" wobec prezesa a niktórzy w tej sytuacji będą musieli kłamać w jego obronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 776
To może wróćmy do rzeczy - na początku dyskusji niejaki "mr. lift" rzucił hasło, jakoby CBŚ miało coś do wyjaśnienia z Hubertem Olborskim. No to tak się wspaniale składa, że w piątek 17 grudnia rozmawiałem telefonicznie z Hubertem. Stwierdził, że nic podobnego nie miało miejsca i że jest to jakaś brudna gra obliczona na skompromitowanie jego osoby. Mówiąc krótko, "dział palca",w dodatku brudnego.... Bez komentarza

Nie ważne, ile razy upadniesz - ważne, że w końcu dojdziesz, gdzie chciałeś dojść i staniesz się tym, kim zawsze chciałeś być!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
pomyłka to byla abw,czy sadzisz ze z tego bedzie sie chwalil,ale zapewniam ze porteczki byly i sa pelne!!!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 776
Pewnie nikt by się tym nie chwalił, ale nie w tym rzecz - ty podałeś informację i ja tez ja podałem. Ja podałem źródło swojej - czy ty jesteś gotów zrobić to samo?

Nie ważne, ile razy upadniesz - ważne, że w końcu dojdziesz, gdzie chciałeś dojść i staniesz się tym, kim zawsze chciałeś być!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Romek,bierzesz jakieś leki?Jeśli nie to powinieneś!Ja słyszałem,że to był BOR,FBI,CIA,KGB,MOSAD,MI6 i MIB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 383
panowie zastanówmy się co mają na celu takie pomówienia???Otóż to,że jeśli taka brednia znajdzie szersze audytorium może zniechęcić innych,którzy nie są zdecydowani czy przyłączyć się czy może lepiej nie.dla osób postronnych wygłąda to tak;chłopaki się przeciwstawili filonkowi i teraz mają kłopoty...ma to dać do myślenia ew.oponentom.ROmeczku moge Cię zapewnić,że jeżeli ktoś ma sranie po gaciach to napewno nie są to zawodnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 776
Nidan, czy wiesz, co powiedział Hitler gdy wiosną 1945 roku Rosjanie zdobywali Berlin, Trzecia Rzesza pekała w szwach, a Niemcy ginęli setkami w nalotach dywanowych? "Myśmy się nie prosili o władzę, oni sami nas wybrali". Tutaj mamy ten sam problem - rządy jednego człowieka, które prowadzą donikąd. Owszem, człowiek ten ma sukcesy i umiejętności - to przyznają nawet jego oponenci - tylko czy jest ich dość, aby pokryć porażki i braki?

Nie ważne, ile razy upadniesz - ważne, że w końcu dojdziesz, gdzie chciałeś dojść i staniesz się tym, kim zawsze chciałeś być!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 776
Swoją drogą, można było kogoś nie wybierać na drugą kadencję na prezesa? Można było... Można było sprawę załatwić spokojnie i bez rozgłosu, który akurat w tej dyscyplinie sportu nigdy niczemu dobremu nie służył. Teraz zas mamy taką sytuację, w której los całej struktury leży w rękach jednego człowieka - bo jesli mu coś udowodnią, COKOLWIEK, to nie udowodnia tego panu F., ale prezesowi związku, który - jak to ujął Mr. Lift - plasuje się w czołówce pod względem zdobywania medali. Kto po czymś takim będzie je wszstkie brał poważnie?? Przecież od razu będzie "wiadomo", w jaki sposób je zdobyto - niezależnie od tego, jak bardzo będziemy się zapierać, że zawodnik był czysty.

Nie ważne, ile razy upadniesz - ważne, że w końcu dojdziesz, gdzie chciałeś dojść i staniesz się tym, kim zawsze chciałeś być!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grzechy Gladiatorów- Filleborn do prokuratury!!!!

Następny temat

Własna siłka

WHEY premium