SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrzcie gdzie leziecie śmiecie, bo was Doping-SPAM przygniecie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194317

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Sivek mysle ze odpowiednie dla Ciebie polączenie to zażycie grubszej ilosci Omena + mjetek w granicach 100-120mg ed niczym dawki Sławka

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
stiv tylko skąd ja omena wezme,już nie mam w uk mjetka dam rade pocisnać

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Więc strzałka wyboru pada na Suste, choć Omen lepszy

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
****a do komunii tuż tuż,a ja zaliczam superhipermega spadki,to jest ****a żart

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
siema ekipa

kurva dopiero dzisiaj sie jako tako pozbieralem po chorobie,mialem 4 dni wyciete z zyciorysu - goraczka pod 39 stopni i taki kure.wski kaszel ze myslalem ze pluca wypluje Co jak co ,ale uklad immunologiczny po odstawieniu SAA jest kompletnie roz.pie.rdo.lony

Cos sie ciekawego dzialo tutaj przez ten czas czy jak zawsze ch.ujem wieje ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
stiv,a czemu omen lepszy? bo daje mase,a susta siłe?hah

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
no to Pio mozesz piątke z Sivkiem przybic

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Pio witaj w klubie

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
5 moge przybic ,ale ja nie polecialem 8 kg tylko 1.5

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
łokooorva roznią sie nazwą jednego estra, a tak to to samo, ale mimo to jesli chodzi o "mase podwórkową" chlopaki wybierają Ome bo tansza i jak to mowią lepiej zalewa, a Tobie chodzi o "mase reprezentatywną" więc susta si

Always the sun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadki

Następny temat

enan :) pytanie

WHEY premium