SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrzcie gdzie leziecie śmiecie, bo was Doping-SPAM przygniecie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194270

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Jedzie Arab przez pustynię z żoną do lekarza. Arab na wielbłądzie, żona 50 metrów za nim na piechotę. Jadą tak już 3 dni i w pewnym momencie Arab nagle staje, odwraca się i pyta zony:
- Masz czarny mazak?
- Nie...
- To śmigaj do domu po mazak!
Po sześciu dniach zmizerniała żona powraca do swego męża, który ją pyta:
- Masz?
- Mam, mam...
- A biały masz?
- Nie, nie mam...
- To jazda po biały mazak!
Znów mija sześć dni, żona wraca.
- Masz?
- Mam, mam...
- To narysuj mi na plecach szachownicę.
- ?!
- Noo!
Mija chwila, Arab się pyta żony:
- Narysowałaś już?
- Tak, narysowałam...
- Proporcjonalna, dokładna?
- No pewnie...
- To podrap mnie w A4.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
samuraj wyluzuj

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Przychodzi okres wiosenny. Misie budzą się w gawrze. Stwierdzają, że niedźwiedzice jeszcze śpią, a że są dżentelmenami, to ich nie budzą. Ale jak to chłopy po tak długim życiu w celibacie postanawiają, iż trzeba coś wymyślić. A więc zaczynają to robić między sobą. W pewnym momencie wpada zając, zatrzymuje się i otwiera oczy ze zdumienia. Po chwili ucieka w las. Wtedy jeden misio mówi do drugiego:
- Jesteś szybszy, to biegnij i złap tego pieprzonego zająca bo to jest największy plotkarz w lesie.
Misio goni zająca przez las. W pewnym momencie zajączek wpada do jeziora. Misio wkłada swoja ogromna łapę i go szuka. Po chwili wyciąga bobra i go pyta:
- Ty, nie widziałeś może zająca?
Na to bóbr:
- Utonął, ty pedale!

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
z pedałem dobre
szkoda tylko że wszystkie znam


Pewnego dnia średnio prosperującemu ginekologowi zepsuł się samochód. Odstawił go więc do warsztatu. Mechanik chwilę popatrzył pod maskę po czym stwierdził że naprawa potrwa do jutra będzie kosztować 1500zet.
Ginekolog pomyślał sobie że skoro mechanicy samochodowi tak dobrze zarabiają to on powinien się przekwalifikować. Zapisał się więc na kurs, kończący się egzaminem. Na egzaminie każdy z kursantów dostał silnik z zadaniem rozłożenia i złożenia go z powrotem. Kiedy wszyscy już dawno skończyli ginekolog był dopiero w połowie zadania, jednak ponieważ czasu było dużo i on uporał się z problemem. na drugi dzień ginekolog sprawdza listę wyników. prawie przy każdym nazwisku wynik to 100pkt na 100 możliwych. Gdy jednak zatrzymuje wzrok na swoim nazwisku widzi 150/100!! Zaintrygowany zwraca się do egzaminatora z prośbą o wyjaśnienie tego wyniku na co ten odpowiada mu:
- 50 za rozłożenie 50 za złożenie i 50 za oryginalność.
- jak to za oryginalność - pyta się gin
- jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś rozłożył i złożył silnik przez rurę wydechową!!!

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-01-25 23:14:13

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
bednarz bo wkleje ten art co ty napisales na temat witamin
ostatni dobry samuraj ten z ta szachownica kiepski

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Przerwa w spotkaniu biznesowym, panowie piją kawę, rozmawiają. Nagle dzwoni telefon komórkowy, jeden z uczestników spotkania odbiera. Słyszy:
- Kochanie, słuchaj! Jest niesamowita okazja, futro za jedyne
15 tysięcy... Mogę sobie kupić? Kochanie, bardzo Cię proszę...
- Co to za futro?
- Z norek kochanie... Wyjątkowa okazja... Mogę?
- No dobrze, kup sobie...
Mężczyzna kończy rozmowę. Nagle zdziwiony patrzy na komórkę:
- Panowie, czyj to jest telefon?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
sadath bo ci lukier splynie z waca.kurva wszystkie znasz.n/c

bednar jako,ze jestes w wieku mojej siostry nie bede cie jechal za wiek.po prostu czasem zamilcz kolezko.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ten jest dobry.


W biurze FBI dzwoni telefon.
- Dzień dobry, nazywam się John. Chciałbym złożyć donos na mojego sąsiada, Toma. Z wiarygodnych źródeł wiem, że w drewnie, które leży obok jego kominka, ukryte są narkotyki.
Następnego dnia agenci FBI odwiedzają Toma z nakazem rewizji. Przeszukali skrupulatnie cale mieszkanie, rozcięli każde polano, ale nie znaleźli ani śladu narkotyków. Wieczorem do Toma dzwoni John.
- Cześć, było u ciebie FBI?
- Było.
- Porąbali ci drewno na opal?
- Porąbali.
- Dobra, to jutro ty na mnie donosisz. Ktoś musi skopać mój ogródek.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
o co chodzi z tym lukrem?
wszystkie te co dałeś to znam
i co to znaczy n/c?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
to teraz ja ale ja z glowy niechce mi sie szukac i robic kopiuj wklej

facet wygral w totka 10 milionow,wpada do chaty i krzyczy:
-stara pakuj sie pakuj ,wygralem w totka
zona na to:
-cudownie gdzie wyjezdzamy ?,gdzie mnie zabirasz kochanie???
maz:
-nigdzie kurva, pakuj sie i wypyerdalaj!!

przejmuje kontrole nad tym kontem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadki

Następny temat

enan :) pytanie

WHEY premium