SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę zbędnych...-Eksperci pomocy!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Piotrek, jezlei chodzi o odwadnianie, to oczywiście jest to proce bardzo niebezpieczny i niekiedy kończący się tragicznie - o czym świadcza przykłady śmierci niektórych kulturystów. Oczywiście wszystko zależy od stopnia odwodnienia. Myśle, że ws porcie rekreacyjnym nie ma konieczności stosowania tego typu metod.
jezeli chodzi o "zamieszanie" węglowdanami o którym piszesz, to z punktu widzenia sylwetki nie bardzo jest to korzystny proces. Wprowadza to pewnego rodzaju chaos metaboliczny, niekorzystny z punktu widzenia odchudzania. Oczywiście są szkoły propagujące tego typu metody, ale osobiście nie jestem tego zwolennikiem.
Czyżby kończyła sie Piotruś wytrwałość ???

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Jak skończy się wytrwałość to przyjdzie czas na Thermę?

Bambo2

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658
Nie- mi się nie śpieszy, pozatym jestem w tej szczęśliwej sytuacji iz min na uczelni pokazują mi co się dzieje dzięki wynalazkom typu therma w perspektywie upływu czasu.Generalnie nie mam ambicji zawodniczych wyglądam jak na swój wiek nienajgorzej, nie raczej nie będę się bawił w takie wynalazki.

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658
Darku, wytrwałość nie.czytałem poprostu że w przypadku redukcji podobnie jak w przypadku nabierania masy po pewnym czasie pojawia się stagnacja.Więc jako osoba zapobiegliwa odrazu chciałem się dowiedzieć jak jej zapobiec:)

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
No niestety, jeżeli chodzi o redukcję taknki tłuszczowej to nie warto robić zbyt drastycznych posunięć, bo to za jakis czas na pewno sie zemści. Myśle, że tą chwilową stagnacje najlepiej przeczekać i konsekwentnie realizować plan. W twoim przypadku nie powinno to trwać z byt długo. jezeli chcesz przełamać stagnacje, to najefektywniej robic to wysiłkiem fizycznym. UWAGA NA ŚWIĘTA

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658
Darku moja dieta w której WW spożywam w ilości ok 200g na dobę , a więc ok 2.5 g na kg masy ciała trwa już ok 2 miesiące.Nie czuję się specjalnie pokrzywdzony jedynie na treningach zanotowałem spadki siły ale to raczej normalne przy redukcji.Chciałem się zapytać CO DALEJ? Ciągnąć tak do września\października i zwiększyć wtedy ilość WW (wtedy chciałbym wypracować trochę masy mięśniowej, więc będzie to chyba niezbędne)?

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Piotrek, oczywiście, że 200g węglowdanów to nie za wiele. Osobiscie byłbym skłonny to powoli zwieksząc, i mysle że nie było by wiekszych problemów z przyrostem wagi. Jezeli spada energia, o sygnał że warto tej energii dostarczyc troche wiecej. Osobiscie uważam, że lepiej jest zwiększyć wysiłek niż obcinać kalorie

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658
Darek piszę że robię postępy ,ale nie chcąc być gołosłowny przesyłam fotki- niestety jakość :(
PS. Mizerne bo mizerne ale WŁASNE mięśnie brzucha min dzięki Tobie widzę po raz pierwszy! A to mi tylko doda ochoty do dalszej pracy, DZIĘKI!

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658


Mimo fatalnej jakści przy odrobinie wyobraźni można zobaczyć początki mojego sześciopaku:)

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658


Jak pomyślę o wysiłku i ograniczeniach ostatnich paru tygodni dla mnie jest super, a to tylko motywacja do dalszej pracy.

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Green Tea - czemu taka droga?

Następny temat

Efekty po Citro

WHEY premium