SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie czy jest jakaś rada na wypryski na skórze ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Ja miałęm problemy z syfami ale z powodu wieku burzy w moim organizmie.
Byłem u dermatologa za pierwszym razem dostałem maści za 170zł
nic nie pomogły potem dostałem za 220-230zł też nic
To juz miałęm coś na ząb dostać jakeiś tabse ale skutków ubocznych więcej niż w mecie i lekarz powiedział ,ze w końcu nie mam jakiś gigantycznych problemów itp. i jak chce ale on nie zaleca
Wkońcu wpad mi w łapy Davercin i naprawdę pomógł!!! Moim kumplom to samo jeden dostał takich syfów na pelcach po mecie i teściu ruskim ,że przez koszulke było widać

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7007
davericne jest dobry,ale dla osob ktorzy go nie sosowali,albo nie sosowali przez dluzszy okrez bo po 2tyg. przestaje dzialac-mowie na swoim przykladzie i znajomych....wcale nie taka rewlwcaj.trzeba probowac z lekami i masciami do skory na kazdego podzial co innego...jest wiwle rodzajow tradzika wiec nie wiadomo co akurat Tobie pomoze ...

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3620 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
Ej no mówie (pisze) wam, kupcie sobie yyyyyy benzacne i przede wszystkim myjcie sie znaczy sie szorujcie plegary i bbary ten tego gąbką eeeeejjj no myjcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
eeeeejjj no myjcie sie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Heheheh no
No co do Davercine to ja go stosuję 1 miesiać a potem przerwa lub inny lek ale jako wypalacz to jest okey

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Polecam CLINDAMYCIN PHOSPHATE, jest w postaci mleczka!. Gdy bralem ZMA(no bullshit!) w ciagu 1-2 nocy wysypalo mi brode niemilosiernie wielkimi i bolacymi zaskorniakami a to w kilka dni calllllllkowicie oczyszczilo skore ze wszystkich niedoskonalosci

Jedynie nie wiem czy jest dostepne w Polsce.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Ja pozatym/pomiezy cyklami z maści podstawowy toni + mydełko antybakteryjne no efekty nawet nawet tylko buźka czasme taka

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Wczoraj wyslalem paczke do Polski i w tym byl min. gainer. Baba w biurze wysylkowym tak to pakuje i pakuje.. zwrocila uwage na gainer (5.5kg) i sie pyta czy to dla mnie. Ja mowie tak, ona, ze taki czysty chlopak a wypryszczy mnie.. heh odpowiedzialem, ze to nie sa zadne sterydy (koksy juz spakowala ) tylko 80% ww i 20% bialka...a ona "zobaaaczysz, wypryszczy cie". I dalem sobie spokoj.

I teraz mam pytanie... wypryszczylo kogos po gainerze czekoladowym? =]

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
a co babsko na poczcie ma do twoich pryszczy??Wscibska baba

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
BadMan, w USA wszyscy praktycznie udaja takich milych i...troskliwych, bez kitu..

Nie wiem, moze jej chodzilo o to, ze to ma czekoladowy smak..

Zmieniony przez - maat w dniu 2004-08-05 18:16:45

Out of range.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol - spiropent (w plynie)

Następny temat

Mały cyklik..prosze o pomoc

forma lato