SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palenie Marichuany a cykl metanabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Center ty juz nie tlumasz swojego nalogu narkomanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dostales wiad?
ogolnie nielubie ziola ale bylem zmuszony bo spac niemoglem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
hehe ja pale na cyklu prawie codziennie i zadnych skutkow ubocznych nie zauwazylem... i to ani w tym cyklu a ni w zadnym wczesniejszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zasypia się rzeczywiście łatwiej,natomiast z całą pewnością nie jest to zdrowy,regeneracyjny sen.Rano budzisz się zmęczony i niewyspany.Apatia i syndrom amotywacyjny,powodują,że trening jest słabszy i bardziej męczący.Po za tym podczas gastro fazy zżerasz mydło i powidło w nieograniczonych ilościach,a to nie jest najlepszy sposób na budowanie dobrej jakości sylwetki.Jeśli uważasz,że nic się nie zmienia zobacz jakimi d****ami stają się po lolku Twoi znajomi z którymi palisz,czerwone oczy,błądzące w poszukiwaniu rozumu,d****ny,nieopanowany śmiech z chvj wie czego,niechęć do czegokolwiek z wyjątkiem kolejnego lolka.Wszystko dla ludzi,ale tylko idiota,powie,że to nie ma żadnego wpływu na nasz organizm,psychikę i resztę życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dlagtego body ide spac odrazu bo jak lapie pacmana to obojetnie co to jest ale bylbym w stanie moczc frytki w nutelli
i zzerac wszsytko.
jaram ide spac spie xgodzin i o dziwo budze sie i czuje sie ok nic mnie nie obudzi w ta noc.
a co do tego ze nie szkodzi to bzdura.
mam kolege pali codziennie i pozamieniala mu sie rzeczywistosc z faza.Jak sie nie zjara to ma faze jak sie zjara czuje sie normalnie.
doszlo do tego ze umawial sie z nami zeby sie spotkac pogadac piwo wypic a on przyjezdzal tylko jaral ziolo i po 10min mowil ze musi spadac rodzine poprozwozic do domu.
Ogolnie jak nei byl najarany to krzatal sie po domu szukal czegos niewiedizal nawet czego szuka bo juz dawno zapomnial co to bylo.Pewnie kazdy z nas tak ma czasem ze zapomni ale u niego to wygladalo jak parodia w pokoju mega syf wszedzie mele w butelkach na talerzy w kubkach itd petowanei wszedzie byle nie trzeba bylo sie ruszac ogolnie brak ambicji checi zyciowych do niczego tylko do jarania gosc niewiem jakim cudem codziennie skrecil kase na ziolo.A najgrosze jest to ze to jeden z moich lepszych zioomkow byl a teraz nawet z nim sie normalnie dogadac nie idzie .
I to tylko marichuana ktora nie szkodzi a widac zmiane postrzegania swiata u takiego czlowieka on juz ****yu niemial po jaraniu on czul sie normalnie a to juz normalnie nie jest imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
ja tam teraz jaram caly czas i jakos rosne
arnold tez jaral i to sporo i zobacz jakie miecho zbudowal

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Arnold też jarał
Paliłeś z nim,że pier.dolisz głupoty?Zobaczyłeś raz po Mr.O w Pumping Iron,z joyem i usprawiedliwiasz swój nałóg,powołując się na autorytet.Ja tego nie robię.Sam palę i widzę jakie to gó.wno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
poczytaj troche o nim a nie sie wymadrzasz a to nie jest moj nalog bo pale gdzies od tygodnia a swoj wniosek to chyba z kosmosu wzieles

ps.ciekawe czy bys mi w twarz tak odpowiedzial bo widze ze kozaka zgrywasz na tym forum

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Głupków nie sieją...
A te gadki,twardzielu zostaw dla swoich kolegów z klatki schodowej.
bo pale gdzies od tygodnia
To chvj wiesz o marihuanie.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-11-21 12:24:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol jako pierwszy steryd

Następny temat

Jaki odblok po superdrolu???

WHEY premium