SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol jako pierwszy steryd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
no mam pochytane wino 100 tabsow i sie chcialem was zapytac jako mega zielony w temacie , z czym najlepiej to wziasc i nie mam na mysli innego sterydu bo nie mam hajsu na to.Poleccie mi jakas odzywke ktota by spotengowala rezultaty wielka prosba.Jako 2 pytanie chcialem spytac czy warto jakies osłonki kupic i czy jest jakis zamiennik clomidu ktory mógłbym kupic w aptece.Z gory dzieki i pozdrawiam.

ps. mam 184 cm wzrostu , 85 kilo wagi, 112 w klacie 38 w bicu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
poczytaj jeszcze duzo poczytaj

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
wysyp dziś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
z twoja biedza to ty sie za zarcie bierz koks to nie jest zabawka dla dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4396 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
zostaw winko na później albo sprzedaj.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
a moze mi napiszecie cos konkretnego bo po tych wypowiedziach naprawde nic sie nie dowiedzialem ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
no mam pochytane wino 100 tabsow i sie chcialem was zapytac jako mega zielony w temacie , z czym najlepiej to wziasc i nie mam na mysli innego sterydu bo nie mam hajsu na to A WIEC WSTRZYMAJ SIE Z BRANIEM BO SAM POWIEDZIALES ZE JESTES W TYCH SPRAWACH ZIELONY .Poleccie mi jakas odzywke ktota by spotengowala rezultaty wielka prosba WEJDZ SOBIE DO DZIALU ODZYWIANIE I ULOZ SOBIE DIETE A GDY ULOZYSZ DIETE WEJDZ DO DZIALU SUPLEMENTY I POCZYTAJ O SUPLACH .Jako 2 pytanie chcialem spytac czy warto jakies osłonki kupic i czy jest jakis zamiennik clomidu ktory mógłbym kupic w aptece ZAWSZE WARTO SIE OSLONIC BO PRZECIEZ ZDROWIE MASZ JEDNO I NIE MA CO NA NIM OSZCZEDZAC.Z gory dzieki i pozdrawiam.

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4396 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
dokladnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowa meta eap

Następny temat

Palenie Marichuany a cykl metanabolu

WHEY premium