SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paczka od Śniezynki :-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
Z drugiej strony można opróżnić trochę magazyny,żeby za długo nie zalegało.Bo wtedy 100% strata jak termin ważności się skończy,a tak koszt produkcji się zwróci z małą nawiązką.Cobyśmy nie pisali,taka akcja godna jest pochwały i zwraca uwagę na firmę.1 raz zamówienie tylko dzięki akcji-Śnieżynka ;) .Jak będzie ok to oczywiście kontynuacja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja zamówiełm w pon, w wtorek jeszcze musiałem korekte zamówienia zrobić, wysłane wczoraj, i teraz już mam paczke w domu

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
ja we wtorek kolo 9 rano zamówiłem i pisze że dalej w realizacji, także dzisiaj na pewno jeszcze nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
jak dostałes meila ze paczka jest u kuriera to na drugi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
mam nadzieje że dziś maila dostanę, żeby przed weekendem doszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4233
Też mam taką nadzieje ,że dzisiaj paczka wyjdzie i przed weekendem będzie u mnie. niektórzy poźniej zamawiali niż ja a ich paczki są w drodze ,a moja nadal w realizacji ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
wszystkie produkty są na bieżąco produkowane z datą ważności 2lata:) towar świeżuteńki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja dostałem jednego Wheya do lipca 2012, ale do tej pory i tak nie wytrzyma

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6228
Dużo jeszcze produktów zostało - bo dopiero dziś kasa na konto wpływa a w wiaderkach pustki :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6708
Aeki86 głowa do góry u mnie paczka już jest a na stronie dalej w realizacji;)

Jak ci pomogłem daj soga:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śnieżynka 2011

Następny temat

Do ekspetów hi-tec 3 pytanka

WHEY premium