SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PVL Mutant Mass

temat działu:

Oficjalne forum MUTANT - PVL

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
tak, śmiało możesz go jeść, nic się nie stało skoro był przechowywany w dobrych warunkach

Zmieniony przez - chimera1 w dniu 2013-03-20 11:23:51

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
polecam gainera:) na opakowaniu 2,2kg 4kg masy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem i bardzo zachwalam ;] z pewnością do niego wróce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
Bardzo dobry gainer , mozna go polecic kazdemu kto juz troche cwiczy i chce nabrac kilka kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
Mam tanie pytanie, jest jest jakiś sposób aby to gó*no rozpuścić? Mogę mieszać tym shakerem pół godziny a i tak (Vanilia Ice Cream) zostają jakieś grudy które się nie rozpuszczają. Tylko nie piszcie mi że zamiast letniej wody powinienem używać ciepłej bo kto ku**a ma ciągle przygotowaną ciepłą wodę? Z mlekiem to już nawet nie komentuję. Dwie miarki jak rozpuszczę w 400ml wody to wychodzi dobre ale jak w 500ml to już wodniste ale te j****e grudy dalej zostają, moge je sobie palcem rozmazać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
Ja zawsze 300 ml do dwoch miarek dawalem . Najlepiej w mikserze albo blenderem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
Człowieku, nie będę codziennie miksera upie***lał żeby sobie dwa razy dziennie shake zrobić, poza tym po to jest shaker. Dodawajcie do tego Mutant Massa mniej gumy i innego syfu to się będzie lepiej rozpuszczał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
No w smak mutant chyba najlepszy jaki jadłem był ale rozpuszczalność to tylko w mikserze albo blenderze jak chces z dobrą rozpuszczalnością to z Treca jest co spokojnie go w shakerze rozrobisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
Smakowo "pyszota" ;) Wszamałem 6,7 kg triple chocolate i smak się nie znudził nawet przy ostatnich porcjach. Co do działania, wiadomo, gainer to uzupełnienie diety więc pisanie komu ile przybyło jest bez sensu...

I do "Pana Frustrata" z góry: ja dwie miarki mieszałem z 300 ml mleka + 50 ml wody (żeby nie było za słodkie) i żadnych grudek ani nic nie miałem. Polecam shaker z sitkiem! ;)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PVL Essentials 100% MULTI MAXX 60tab

Następny temat

KONKURS na hasło reklamowe! :)

WHEY premium