SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZYSZŁOŚĆ SERWISU - WYBIERAJCIE

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8527

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
A jak ?Chodząc po forum zauważyłas zapewne baner hi teca.To własnie jest sklepik


Kochanej masy nigdy za wiele

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Hej, Mateo!! Pomyśl nad zapłatą sms'ami jako drugi wariant. Można by też oczywiście i w sklepie coś kupić tak jak jest teraz.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak widzicie sami Panie i Panowie-sytuacja jest nienajlepsza.Właśnie jestem w trakcie powrotu(hehe-długa droga do domu-Z Torunia przez kawiarenke w Bydgoszczy-takiej wycieczki dawno nie miałem-jakieś 2 tygodnie-hehe 17 godzin w pociągach-Białystok-Gdynia-Białystok),ale do rzeczy-próbowałem podczas mojej bytności na Pojedynku Gigantów załatwic dla Nas jakiś sponsorów,ale powiem Wam szczerze-LIPA PO CAŁOSCI-owszem są chętni,ale moze później,a właściwie internet to słaba reklama,owszem,ale załatwcie nam zbyt na nasze towary(trnsport,dostawa do klienta,promocja,reklama i cay ten szajs-to wszystko za 500 zł miesięcznie-Takie właśnie odpowiedzi usłyszałem-HEHE-KPINA I TYLE--To tyle zwojowałem-a musze zaznaczyc,ze nie chwaląc sie umiem rozmawiac z ludźmi i zaczarować ile sie tylko da.I wszystyko na nic-będzie dobrze jeśli choć uda sie z tego zamieszania zdobyć 1 firme na reklame.


A prawda jest taka-jak juz powiedział Mateo-jeśli chcemy mieć Forum z prawdziwego zdarzenia,w którym każdy znajdzie fachowa porade i wskazówke dla siebie-musimy pomóc w jego utrzymaniu.

Osobiście -moze to potwierdzic Mateo-prowadze z nim współpracę na zasadzie dobrowolności-poświęcam maksimum mojego czasu i możliwości umysłowych dla podwyższenia poziomu merytorycznego Forum,ale niestety taka sytuacja nie moze trwac wiecznie-ja mam ropdzine(żonę i corkę)-która musze ubrać i nakarmić,a współpraca na dotychczasowym i lepszym pozioimie niestety nie będzie możliwa,jesli nie zacznie przynosić mi choćby minimum socjalnego zabezpieczenia finasowego-takie są realia.
Bardzo chciałbym robic tutaj jak najwiecej i nie brać za to grosza,ale niestety czasy sa takie a nie inne i nie stać mnie na taka forme współpracy-biję sie w piersi,ale jestem tylko człowiekiem-moze gdybym był kawalerem i bezdzietny,wtedy....

Tak wiec jeszcze raz apeluje do Was-nie zapominajcie,ze Forum jest nasze i to my i nikt inny musimy je utrzymać,a warto-przynajmniej tak mi sie wydaje.
Musze Wam jeszcze powiedzieć-mam nadzieje,że Mateo nie pogniewa sie-mamy z nim mnóstwo ciekawych projektów,kótre opisze przy innej okazji i jeśli uda się je wprowadzic w życie-Forum znacznie piodniesie swój poziom i bedzie to z pożytkiem dla Nas wszystkich.
POzdrawiam

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Acid i Thomas85"już po krzyku"
P.S.Acid-tylko nie mała no, wiesz, jak możesz pastwić się nad zakompleksionym smoczkiem

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 694 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3207
ja tam moge kupowac w sklepiku hiteca ale artykoly z hiteca nie sa najlebszej jakosci wiedz moze by ta firme zmienic ...
a moze poprostu zrobic cos takiego jak bylo dawniej ze wplacasz tam jakos kwote i juz wszytko zalatwione ...



Omnadren injection is our protection!

TEo

ice ice baby

TEo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szybka jesteś... mała :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Mysle, ze wiem dlaczego portal przezywa kryzys.
Zwyczajnie nie jest prowadzony jak przedsiebiorstwo - a powinien.
Mam tu doktora ekonomii Fightera. Moze on pomoze?
Moze powinnismy stworzyc jakas strukture?
Kogos odpowiedzialnego za PR, za Marketing, za Finanse, za sfere merytoryczna, Techniczna.
Ja jestem tylko marnym studentem ( choc specjalizacja e-commerce ) a mam sporo pomyslow na to jak portal moglby funkcjonowac.
Mateo - wiesz gdzie pracuje.. ( nota bene wyslalbys mi juz ten tekst spota dla sfd.pl ) Moze stworz cos podobnego?
Na razie zdajemy sie dryfowac. Brak okreslonego planu dzialania..to sie nie moze udac... Gdy tylko wejdzie konkurencja z kapitalem forum padnie...
Czekam na komentarze


Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak... kapitał trzeba zdobyć, ale na każdym kroku jest to odbierane jak żebranie.
Może sprzedaż ciuszków okaże się kołem ratunkowym?
Niedługo trzeba będzie przekształcić wszystko w jakąś spółkę. Myślę nad tym intensywnie, bo chętnych do spółki jest wielu

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Kaski od uzytownikow nie odstaniesz. Na to nie licz.
Wolny dostep = wielu uczestnikow = wielu relkamobiorcow = wielu reklamodawcow = za dwa latka ladna kaska i jeszcze wiekszy rozwoj vortalu = jeszcze wiecej uzytkownikow .. as simple as that
Ludzi zaczna kupowac koszulki gdy bedzie to dla nich duma je nosic, gdy beda czuc sie czescia wspolnoty...
E co ja tu sie madrze... cala masa ciekawych ksiazek o tym jest :)

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To przeczytaj teraz:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=28783&forum_id=112&t_orig=4559&forum_title=Administracja&M=Fałsz&S=Prawda 

Do czasu, aż się reklamodawcy znajdą. Czekam już dwa lata i jest zaledwie dwóch. Jak co roku będzie przybywał jeden, to nie widzę przed nami świetlanej przyszłości, a przynajmniej dynamicznego lub jakiegokolwiek rozwoju.
Mają być dobrej jakości materiały i serwis, czy nie?

Tutaj się strasznie nad tym rozpisałem - zapraszam
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=28783&forum_id=112&t_orig=4559&forum_title=Administracja&M=Fałsz&S=Prawda 


Mateusz Pazdan
Administrator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OberGott-unban-ankieta

Następny temat

Dział Porady Medyczne na abonament

WHEY premium