SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC jakie witaminki ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No problem

http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosmetyki_witamina_a_cz2.php - duzo na temat witaminy A w kosmetyce i nie tylko
http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosmetyki_witamina_e_funkcje.php - witamina E
http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosmetyki_wit_c.php - witamina C

Mam nadzieje ze nie uznacie tego za reklamowanie innej strony. Jesli tak to prosze to ciachnac, wyciąc i udawac ze tego nie wklejałam

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ludzie, którym nie brak wiary we własne możliwości, zdolni są do wielkich rzeczy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
Dzieki po raz drugi cappuccino bo ja chce teraz sobie kupic jakies tabletki na cere z witaminami A,B i C jak myslsiz humavit bedzie oki na cere czy moze znasz jakies inne tabletki dobre na cere tylko ze ja mam jeszcze lekka postac tradziku ???????? i skure lekko wysuszona :P jeszcze sie szybciej zestarzeje i bede jak skwarek wygladal dlatego chce se wlasnie tego typu tabletki kupic. :)???????/ jak myslisz ?

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie tabletki sa swietne jako dodatkowe wspomaganie ale najwazniejsza jest i tak pielegnacja. Prawda jest taka ze jesli masz problemy skorne typu trądzik to poza przyjmowaniem takich preparatow musisz sie wybrac do dermatologa. Ja wiem ze czasem ciezko sie przemoc i isc do lekarza ale tylko w ten sposob mozna prawidłowo zadbac o skore. Wiem co mowie bo jestem alergiczka i uczula mnie bardzo wiele kosmetykow. Zawsze sie zastanawialam czemu dostaje wysypki po jakims kremie (tez myslalam ze to moze tradzik albo cos, hihi) i dopiero dermatolog stwierdzil co i jak i teraz juz nie mam tego typu klopotow. Tak wiec najpierw lekarz a dodatkowo takie preparaty. Nawet jesli nie masz duzych klopotow z cera to lepiej wyleczyc to wszystko u zrodla niz potem borykac sie z wiekszym problemem.
Co do wysuszenia cery to jest to zapewne spowodowane kosmetykami z alkoholem. Przyznaj sie ... pewnie uzywasz roznych zeli, tonikow i innych takich rzeczy polecanych do skory z tradzikiem? Jesli tak to mozesz byc pewien ze w wiekszosci tego typu mazidel znajduje sie alkohol ktory okropnie wysusza skore. Prawda jest taka ze cere trzeba nawilzac nawet jesli jest tłusta. Tak wiec polecam porozgladac sie za jakims nawilzajacym kremem o lekkiej konsystencji (czyli nie cos gestego jak taki taki tradycyjny krem NIVEA ale cos w formie zelu albo mleczka -to taki wodnisty krem ).
Wiem ze firma Eris wypuscila na rynek serie Normamat (kosmetyki do cery tłustej) i maja tam zel nawilzajaco-odzywczy ktory fajnie matuje. Jest tez krem firmy Oceanic, chyba z pomaranczowej serii wlasnie z witaminami A i E. Jak cos to powklejam fotki jesli bedziesz chcial.
Tak wiec witaminki do łykania sa jak najbardziej na miejscu ale bez "pomocy" wielkich cudow nie zdziałaja
Uf, ale sie rozpisalam.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ludzie, którym nie brak wiary we własne możliwości, zdolni są do wielkich rzeczy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
NO pieknie ale to sie przyda wiec jak bys mogla to mozesz dac fotki badz podac nazwy bo wiesz jak mam tradzik lekki to jak jakiegos kremu uzyje to znof moga zaczac wyskakiwac i co wtedy bo ja mam wlasnie tlusta cere thx odpsiz pozdrawiam ??

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shamrok - ten avatar jest juz zarezerwowany

------------------------------
Na forum od dawna...ale brak mi na to czasu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
HEH nie on jest moj !!!! de sire ma inny !!

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale masz ten sam motyw
w dobrym tonie byloby zmienic, szczegolnie ze desire uzywa swojego juz bardzo dlugo. Ale to juz zalezy od ciebie.
W kazdym razie jak piszecie obok siebie to to wyglada troche glupio.

------------------------------
Na forum od dawna...ale brak mi na to czasu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


czesc
Obiecalam Ci fotki kremow dla twojej cery.
U gory masz krem Eris z serii Normamat. Jest to zel nawilzajaco-odzywczy. Bardzo fajny
Wystarczy ze nałozysz na noc przed spaniem i zobaczysz ze nastepnego dnia skora bedzie nawilzona. Napewno nie bedzie wypryskow. A nawet jesli cos zauwazysz to wystraczy ze bedziesz go nakladal raz na 2-3 dni. Wtedy masz 100% pewnosci ze bedzie dobrze. Jednak ja stosowalabym codziennie zeby skore nawodnic i odzywic


*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ludzie, którym nie brak wiary we własne możliwości, zdolni są do wielkich rzeczy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A teraz cos z firmy Soraya. Moim zdaniem swietny krem, jest to seria Zeń-szeń. Krem jest z retinolem i witaminą C czyli cos idealnie dla Ciebie.
To jest kremik wygładzająco-energizujący

Pamietaj ze to jedynie dodatki! Dalej bede powtarzac do znudzenia - lekarz, lekarz, lekarz

Pozdrawiam!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ludzie, którym nie brak wiary we własne możliwości, zdolni są do wielkich rzeczy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
Dzieki capuccino :D bardzo a jeszcze jakie ceny mniej wiecej sa to se chyba kupie :) bede jak dziewczyny sie smarowal tymi specyfikami :)a do lekaza po co az taki pryszczaty to nie jeste tylk oskura troszke przesuszona :) thx

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HUMAVIT V ???????????

Następny temat

Wstrzyknięcia z beta-karoten'u

WHEY premium