SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRODŻEKT DZIKA PLAŻA by jarcow

temat działu:

PRODŻEKT DZIKA MASA / PRODŻEKT DZIKA PLAŻA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heheh, nie powiększałem boczków i bebzona w szopie, jest taki duży cały czas Real foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aeroby dzisiaj na czczo już zrobione 30 minut na rowerku treningowym z rana to jak śmietana


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na śniadanko:
- 200 g fileta z mintaja + wafle ryżowe + warzywka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam sobie nie wyobrażam śniadanie w innej formie niż omlet na słodko ;)
Nie pamiętam kiedy ostatnio kręciłam aeroby na czczo i wiecie co? Dobrze mi z tym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Ja tam sobie nie wyobrażam śniadanie w innej formie niż omlet na słodko ;)

Omlet oczywiście dzisiaj będzie, ale dopiero po treningu nóg, na który śmigam po 17.. Ja po prostu przerzucam większość kalorii na wieczór, bo tak mi lepiej, łatwiej i etc.

Doris.K
Nie pamiętam kiedy ostatnio kręciłam aeroby na czczo i wiecie co? Dobrze mi z tym :D

Wszystko zależy od aktualnych celów. Do utrzymania formy aeroby może i nie są konieczne, ale gdy się ją dopiero robi, to nie wyobrażam sobie inaczej. No chyba że powróciłbym znów do systemu żywienia IF, a to mi się aktualnie zupełnie nie widzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aaaa no chyba, że tak - w takim razie czekam na fotkę potreningowego omleta ;)
Odnośnie tych aerobów to uważam, że powinny być wykonywane na każdym etapie. Wiadomo, podczas redukcji najwięcej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Aaaa no chyba, że tak - w takim razie czekam na fotkę potreningowego omleta ;)

Zatem Doris specjalnie dla Ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy trening:
- uginanie nóg na maszynie siedząc - 5 serii
- wyprosty nóg na maszynie siedząc - 4 serie
- wypychanie nóg na suwnicy - 4 serie
- przysiad klasyczny (atg) - 1 seria
-
- wspięcia na palce siedząc - 1 seria
-
- unoszenie nóg w zwisie na stojaku - 4 serie

Mimo tego że po nocce w pracy spałem tylko 5 godzin, to trening miałem bardzo fajny. Jednak kilka kaw przed wieczornymi ćwiczeniami zrobiło robotę


Mecz o Polaków obejrzany i z lekkim niedosytem idę spać Pozdro!!!

Zmieniony przez - jarcow w dniu 2014-10-14 22:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
jarcow
Doris.K
Aaaa no chyba, że tak - w takim razie czekam na fotkę potreningowego omleta ;)

Zatem Doris specjalnie dla Ciebie





mega plak wyniesiony na piedestał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poranne aeroby na czczo już zrobione. Jestem już nakręcony na cały dzień!




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PRODŻEKT DZIKA MASA - bebolek

Następny temat

PYTANIA, SUGESTIE, KOMUNIKATY

WHEY premium