SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROACTIV - KATOWICE

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4751

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
witam !!

Chciałbym się dowiedzieć ,cy ktos chodzi na ta siłownie i jakie macie wrażenia(instruktor sprzęt itp) ,nawiasem mówiąc wybieram sie poraz pierwsy w zyciu na siłownie i aż strach pomyślec co tam będzie !!
1

Grzegorz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5249
użyj wyszukiwarki a nie głupie pytania zadajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
ja chodzę :) instruktorzy są pomocni, jeśli chcesz układają ci trening. sprzętu jest dużo. polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Dzięki bardzo Ann a powiedz no mi jaki jest Cennik :) oczywiscie nie dla studentów bo ja juz stary wyga ha ha

Grzegorz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Gareko nie pamiętam cen na pamięć bo to zależy czy chcesz rany czy normalny, na samą siłownię czy reż na jakieś zajęcia. ja kupuje open (siłownia+zajęcia jakieś o każdej porze można wejść ) i kosztuje 150 zł. poranny chyba kosztuje 78 zł na samą siołwnie. a normalny na samą siłownie chyba ok 90-100 zł. w karnecie obojętnie jakim masz saunę za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
dzięki bardzo jesli na siłownie sama 90 złotych - 100 złotych no to luzik :) to się opłaca ja nie bede kupował open bo nie bardzo go wykorzystam :)a trenerzy są spoko ..chociaz ..ide pierwszy raz w życiu na siłownie więc wiesz.jak jest ..:)

Grzegorz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Nie ma się czego bać , ja jak pierwszy raz poszłam to również się bałam :) hehe to pewnie kiedyś spotkamy się na siłowni nie wiedząc , że się spotkaliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
no wiesz mozemy sie zwsze poznac i isc np na kolezenska kawe:)

Grzegorz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Byłeś już na siłowni ? czy dopiero planujesz się wybrać ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
planuje sie wybrac wąłsnei musze isc w tym tygodniu po karnet:)

Grzegorz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
oo to jak już będziesz chodził to napisz swoja opinię - powinno Ci się spodobać. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuje Klubu z zrzeszeniem.

Następny temat

Sirius Dąbrowa Górnicza. Kilka pytań.

WHEY premium