SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PP Strong Man w Giżycku 24.08.02

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no byłem byłem

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej jestem tu nowy,ale tez bylem w Gizycku na Strong Menie.

Niestety przyszlismy ze znajomymi calkiem późno bo na Niegocinie kiepsko wialo. (plyneliśmy z Mikołajek)

ale bylo fajowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Aż do ostatniej konkurencji - wnoszenie walizek na schody - prowadził Jarosław Dymek (Malbork), ale ostatecznie zwyciężył Pudzianowski.

W rywalizacji padł także nowy rekord Polski w konkurencji spacer farmera.

Pubiczność jak zwykle dopisała. Wszystkie miejsca były zajęte do ostatniego siedzenia.

Oprócz zmagań siłaczy w Giżycku kibice mogli obejrzeć walki sumo z udziałem Roberta i Marka Paczków (mistrzowie świata w kategorii powyżej 115 kg), pokazy fitness w wykonaniu trzykrotnej mistrzyni świata Kamili Porczyk i aktualnej mistrzyni Europy Katarzyny Kaliszewskiej, karate, a po zawodach - koncerty zespołów De Mono i Kowalski.

Kolejna impreza z cyklu PP Siłacze 2002 odbędzie się 8 września w Koninie.



pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rekord w spacerze farmera ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
rekord Polski w "spacerze buszmena",czyli z ciężarem na karku(240kg),ustanowił najpierw Szczepański(20m w 9,5 sek.),wyrównał Pudzianowski,a chwilę później Jarek Dymek pobił ich wyniki,robiąc ten dystans w 8,9 sekundy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Male sprostowanie, ciezar byl 320kg. 80kg konstrukcja, 240kg obciazenie, suma 320kg.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
ja musiałem stac przez dłuzszy czas z kumplem na barkach, mnie to dopiero w krzyzu łupało , ale w sumie warto było, za tydzien wybieram sie do mragowa, doswiadczenie nauczyło mnie zeby wziac zarcie i isc kilka godzin wczesniej

(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stales mu na barkach ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dead- niezle pewnie bary wyrobiłes)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy on jest mocny

Następny temat

strong man is cool

WHEY premium