SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POPRAWA WYTRZYMAŁOŚCI do Michaila :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 514
Zainteresowałem sie ostatnio dość modnym "sportem", który zdobywa coraz większa popularność u nas w kraju - le parkour. Zainteresowałem się nim nie daltego, że jest modny, tylko dzęki temu iż wcale nie jestem taki "sztywny" jak myślałem. I Tutaj pytanie do Ciebie Mihail, co radziłbyś na poprawę ogólnej wytzymałości mięśni (szczególnie górnych partii ciała), co jet w tym sporcie bardzo ważne, poleć też ćwiczenia na zwiększenie "gibkości" szybkości i zwinności ciała, jestem raczej chudym dryblasem (191,5 cm, 70kg), trenuje od niedawna (po 2 miesiecznej przerwie) często zmieniałem i kombinowałem, co by było dla mnie najlepsze więc nie bedę w stanie podać jednego spójnego planu którym ćwiczyłem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 514
łoooho, to sie wszyscy rozpisali..... czekam na odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
poczytaj sobie ten post o treningu na wytrzymałość: https://www.sfd.pl/temat196015/ 

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sciaganie wyciagu gornego KLECZAC

Następny temat

Ocen trening

WHEY premium