SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY --Dziwne fazy po odstawieniu vitamin i podczas odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 141
Czesc Wszystkim

Pisze do was bo mam bardzo powazny problem ze zdrowiem , miewam takie odloty czuje sie jakbym byl pijany mrowienie w dloniach i na jezyku plus bardzo zle samopoczucie.Robilem juz badania watroba trzustka tarczyca caly dol przebadnay krew i nic wszystko w normie .
Stalo sie tak po przerwaniu cyklu w 6 tygoniu. i aktualnie jestem na odbloku hcg poszlo i teraz jest tamoxifen egis 20 mg .

Czy moze ktos mial cos takiego ,bo lekarze rozkladaja rece ,a ja mam juz psychoze .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 59939 Napisanych postów 318675 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1524627
Wrzuc ankiete dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 141
Wrzucilem w dziale doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Prosze zerknij tam jutro ide na badania prolaktyny lf i tescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 59939 Napisanych postów 318675 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1524627
podaj link
już widzę ten temat zamykam , dalsza dyskusja w drugim temacie

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-12-15 09:36:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl co jeszcze

Następny temat

POMOCY

nutloveb