SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY ! ! !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
witam, jestem po operacji torbiela w pięcie (w tamtym roku miałem operację), po za tym mam za uchem kaszaka (był on usuwany ale chyba niedokładnie i odrósł muszę z nim iść do lekarza jeszcze raz) <b> ale do rzeczy:</b> mam Naposim 5mg ale ostatnio słyszałem że stosowanie Mety (lub jakich kolwiek koxów) jest bardzo szkodliwe dla osób mających takie problemy jak ja (torbiele, kaszaki...) czy to jest prawda czy nie mam się czego bać? bo nie wiem czy brać czy nie (to byłby mój pierwszy jakikolwiek cykl)

-pozdro, mam nadzieje że mi pomozecie

aha, i mój nic nie wyraża mojej daty urodzenia, jestem starszy

koksujmy razem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
no a jeżeli już mam ich więcej? (bo mam jakieś dziwne krostki ale to nie pryszcze) a jeśli usunę wszystkie kaszaki i za jakiś czas już nie będą dawały o sobie w ogóle znać to wtedy też nie będę mógł wziąść naposimu?

koksujmy razem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
skoro jestes dorosły moim zdaniem powinienes skonsultowac sie ze swoim lekarzem i wtedy bedziesz pewny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
hmmm, wolał bym nie chodzić do lekarza, co mu powiem - panie doktorze nie wiem czy brać mete...? Wy poradźcie mi najpierw co sądzicie.

koksujmy razem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
wiesz ja rozmawiam ze swoim lekarzem rodzinnym o wszystkim nawet o tym ze biore takie rzeczy lepiej zeby wedział co robisz bo pozniej nie daj Boze jesli cos sie stanie lekarz bedzie wiedział co robic niema sie czego bac powiedz po prostu zeby pozostało to między wami i tyle norma ze bedzie sapał ze to nanic jest ale udzieli Ci konkretnej rady i bedzie przynajmniej pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
nie bierz, chyba, ze lekarz powie ci inaczej

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
watpie zeby powiedzial inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
kto wie...moze warto sprobowac

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
hmm... mi się natomiast wydaje że to jednak nie prawda, bo wszędzie gdzie czytam o mecie to nic nie ma na ten temat.

koksujmy razem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
ziomus wiesz lepiej dmuchac na zimne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ja nie raz szedlem z do lek. i sie pytalem rozne ******ly... na 3 razy 1 uslyszalem odpowiedz ze nie pomoze ze mam nie brac... a nie raz mi pomagali.

co to za problem isc do lekarza i sie zapytac ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
WSZYSTKIE SRODKI ANABOLICZNE POWODUJA WZROST KOMOREK JUŻ ISTNIEJACYCH, POPRZEZ POPRAWIENIE TRANSPORTU DO I Z KOMÓRKI, PRZYŚPIESZENIE PRZEMIAN METEBOLICZNYCH WEWNĄTRZ KOMÓRKI JAK TEZ PRZYŚPIESZENIE UTYLIZACJI PRODUKTÓW PRZEMIANY MATERII.
NIESTETY ŚRODKI ANABOLICZNE WRAZ Z "WYSŁANIEM SYGMAŁU " TKANKOM DO ROZROSTU , DAJA TEŻ SYGNAŁ DO ROZROSTU KOMÓRKOM NOWOTWOROWYM, MAŁO TEGO PRZY STOSOWANIU STERYDÓW ANABOLICZNYCH MOŻE DOJŚĆ DO ZAKŁÓCEŃ W PRZEKAZIE GENETYCZNYM DNA CO POWODUJE ZWIĘKSZONA PRODUKCJE KOMOREK ZMUTOWANYCH (NOWOTWOROWYCH )
KRÓTKO MÓWIĄC : MASZ JEDNEGO KASZAKA WEŻ NAPOSIM A MOŻĘSZ MIEC ICH WIĘCEJ
POZDRAWIAM
MC

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon Turecki czy oryginalny?

Następny temat

Motywacja wg Arnolda Szchwarzeneggera

WHEY premium