SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!! GRUBAS!!! PROSZE O RADĘ!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2048

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

25

Waga

106

Wzrost

183

Cel treningowy

ładnie wyglądające ciało

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławka sztanga ,hantle

Dieta

nir

Zażywane suplementy

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie naławce leżac 85 kg :P
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tomasz1405 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 304
Witam. Chciałbym zrobić swój pierwszy cykl w życiu jak widać na zdjeciu masę ciała mam dużą 106 kg ćwiczę na siłowni zaledwie 3miesiace chciałbym nieco go przyszpieszyc mianowicie zalezy mi na zgubieniu tkanki tłuszczowej jest jej dosc sporo i możliwie dobrym wyglądzie nie zalezy mi na dużej sile. chciałbym poprostu dobrze wyglądać bo całe życie mam nadwagę i cycki jak u baby :( Jestem zdeterminowany i chetny do działąnia.

Kolega proponował mi STANAZOL czy tylko sam stanazol mam wziąć czy coś jeszcze na pierwszy cykl ? jaka diete zastosować czego unikać?

Słyszałem że po niktórych witaminkach nie staje kuśka np po dece prosił bym o rade jak tego unikąc gdyż mam dziewczynę i mogła by tego nie przezyć obawiam sie :P prosze o fachową radę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1437
Swoją determinacje ,jak to określiłeś mógłbyś wykorzystać do poczytania forum.wybrania sobie jakiegoś FBW, poczytania na temat areobów, odżywiania, techniki ćwiczeń. Następnie , bogatszy o wiedzę, która Ci na pewno na plus wyjdzie, wziąć się za porządny trening, a nie brać jakieś witaminki, " które kolega polecił", które i tak Ci g**** dadzą, no chyba, że chcesz mieć więcej futra;). Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nie ten dział , przenoszę do działu doping , bo wypełniłeś ankietę , choć pewnie temat tam zostanie zamknięty lub skasowany .

Proponuję zacząć ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać i wystarczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ten dział ___staż 3 miechy >>>>> dział odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jak się robi taką ankietę? Ładnie to wygląda.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dieta i odpowiedni trening to podstawa, koksy to nie magiczne cukiereczki, nic nie zdziałają jak nie bedzie spelnionych tamtych warunków, wiec zakasauj rekawy i zapieprzaj, oraz zacznij jesc stosowanie do celu (porad szukaj w innych działach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wino to nie spalacz,dieta ,aero i musi lecieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
fajnych masz kupli jak polecają ci koks po 3 miesiącach treningu........zacznij od zmian w lodówce i na talerzu , zacznij się ruszać( aero a nie tylko siłka)....jeśli wszystko zrobisz jak należy efekty się pojawią, możesz być pewien ....polecam biegać rano na czczo ...życzę wytrwałości ...powodzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testo po powrocie, kiedy

Następny temat

kilka pytan odnoscie 26 tyg cyklu

WHEY premium