SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKA KOBIETA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie wiem skad wziales te statystyczna kobiete...troche na wyrost chyba to napisales...osobiscie nie znam osoby ktora w ciagu tygodnia nie mialaby kilku dni - wystarczajaco czasu - z bardzo luznym rozkladem dnia...tak azeby moc potrenowac jakikolwiek sport...
czy to ososby na wysokich stanowiskach czy zwykle szwaczki w zakladach odziezowych czy nawet pilnie wkuwajace studentki...kazda ! ma czas
przebywajac w ich towarzystwie wiem ze tylko maly PROMIL dziewczyn/kobiet nie ma wyrzutow sumienia ze nic ze soba nie robi...ten promil stanowaia albo zupelne luzary ktorym rzeczywiscie zwisa jak wygladaja...albo osoby szczuple z uwarunkowaniami zeby byc zgrabnymi bez cwiczen...

wsrood tych co wymienilem znam tez takie ktore kilka razy w tyg jak pogoda sprzyja wsiadaja na rower i jada na godzinna przejazdzke...albo ida do silowni z 3 razy w tyg...albo organizuja sobie ze znajomymi basen na 2h kilka razy w tyg..zeby chociaz COS starac sie robic...
ale sa tez tacy ktorzy mimo 12h w pracy przychodza do domu i po zrobieniu sobie jedzenia..pozmywaniu...wyprowadzeniu psa siadaja przed tv i hipnotycznie przelaczaja kanaly w satelicie tak ze kazdy program widza w sumie kilka sekund...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
zgadzam sie calkowicie z misOO bo on dobrze pisze i dlatego sie z nim zgadzam ze jest moim kolegom dobrym chociaz inetrnetowym i dlatego ze dobrze pisze to co napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Mis00 - 1984 bez urazy w twoim wieku swiat tak moze wygladac jak mowisz. Ja pisalem patrzac na nieco inne roczniki, chocby sasiedzkie pary, czy inne mi znajome. Zaznaczylem ze nie pisze o singlach ktorym nie pozostaje nic poza lansem- stad maja wiecej czasu niz ludzie w powaznych zwiazkach majacy w zyciu co robic. Oczywiscie mialem na mysl tez osoby dorosle i niezalezne w sensie mieszkajace same etc.
Nie sugeruje ze nalezysz do typu : a) biore kase od starych. b) mieszkami z nimi. badz ab) jedno i drugie. Nie ma w tym nic zlego skad inand ale to jeszcze dla mnie wiek bardziej hmm mlodziezowy, whcodzenia w zycie= wiec nie myslalem o tych paniach jako kobieta polska- jednostka niezalezna i dojrzala.
Skad inand nie chce mi sie dalej tego rozwijac bo swoje juz napisalem kto pojal ten pojal, kto nie ten nie.

HF :)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
to nie kwestia wlasnego zdania tylko faktow...
faktem jest ze masz az 30% wiecej lat niz ja...jednak mieszkajac w takim miejscu jak poznan nie zaoowazasz ze ludzie tam zyjacy wcale nie sa tak zapracowani jak to ich opisujesz...mieszkalem tam pare miesiecy i to bynajmniej nie za pieniadze rodzicow...i mam lekkie rozeznanie na ten temat mimo ze niektorym wydaje sie ze 21 latek nie moze znac 30 letnich kobiet...a juz nie mowie o swojej miescinie...
sytaucja o ktorej tutaj mowimy to problem czysto mentalny...taka jest wiekszosc POLAKOOW i przez najblizsze kilka lat sie to nie zmieni ...ale powoli powoli zacznie ewoluowac i przyjdzie czas ze juz nie promil tylko procent bedzie bdac o siebie...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Mis00 - 1984 bez urazy w twoim wieku swiat tak moze wygladac jak mowisz

to problem wiekszosci 'starszych' ...oni wszyscy mysla ze ci 'mlodsi' zatrzymali sie na poziomie 12 latka i nadal bawia sie latem w podchodzy albo sowe na trzepaku...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Przyjdzie czas taki jak w US? wiecej sterydow dla panow i pan?
No super bedzie :) nie moge sie doczek az do konca ludzi powali z wyscigiem o wyglad :D

Kwestia mentalnosci mowisz.. dobra posada to zazwyczaj z 10h pracy +1-2h na dojazdy i ogolnie przygotowania sie do pracy, autko itp rozne takie i zal ile od pracy sie mieszka.
Mierna posada u prywaciasha to czeste nadgodziny 12h dziennie bywa i to czesto..
Praca we wlasnej firmie? prawie nigdy sie nie konczy.
Robienie duzych pieniedzy= prawie zawsze j.w.

Do tego posprzatac w chacie sobie, zrobic obiad 20-1h robienia srednio zal co sie lubi, obejrzec wiadomosci w tv [pomijam ludzi ktorzy nie musza wiedziec co sie dzieje w kraju i na swiecie]
Szybko robi sie godzinka po 20 luzno.. partner? sorry ide na aeroby a po 22 spac bo 5-6 wstaje do pracy? a co z rozwojem - ksiazki, teatr, inne wymiary sztuki etc. Lub po prostu imprezka, albo rolki czy rower etc.. nie wspomne o sexie ktory w moim wieku nadal moze trwac sporo

No i ja wole kobiete ktore mi poswieci czas a nie na silownie 3x w tygodniu przy tym jak mamy czasu malo ogolnie.

Prawie kazda osoba mi znana a pracujaca na siebie nie ma specjalnie czasu na silownie bo j.w. sa sprawy istotniejsze w zyciu. Jak relacje z innymi ludzmi, rozwoj siebie czy partner lub rodzina- ta to juz wogole ssie czas na maxa.

Slowem niewielu stac na LUXUS czasowy prawdziwego treningu na silowni.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Mis00 tu nie chodzi o poziom tylko o czas i jego spedzanie- w twoim wieku mialem go mase , studia etc bo nie nalezalem do ambitnych super w nauce. Za to teraz nap*****lam podyplomowe + MBA i wierz mi lepiej bylo wczesniej sie tym zajac heh teraz mam 2dni wolne co 2 tygdonie srednio w weekend, ale to nie jest temat tego topica.

Kontynuujac nadal widze ze ludze 18-25 maja sporo czasu wolnego z racji stylu zycia singla- thats all o nic wiecej nie chodzi. Inne priorytety inne ramy czasowe bo inny pkt widzenia

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
sory
cwiczysz ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
tak 4 x w tygodniu i to bardzo ciezko
ale co to ma do rzeczy, zaraz pewnie powiesz ze skoro mam czas to kobiety tez :P ale to falszywy trop hyh

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no nietrudno sie domyslic...
dlaczego falszywy ?

ps. jest tyle przykladow kobiet ktore cos ze soba robia mimo iz to wciaz tylko odsetek...moga byc przykladem dla tych leniwych...

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HUBERT OLBORSKI JEST Z NAMI !!!!

Następny temat

Darmowa domena

WHEY premium