SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POGOŃ SZCZECIN

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12358

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
No nareszcie sprawy organizacyjne w naszej Pogoni formalnie się po porządkowały.

1. Pogoń będzie grała w Szczecinie.

Radni zgodzili się, by za wynajem Stadionu Krygiera klub płacił złotówkę miesięcznie.
Klub będzie mógł na miejskim stadionie przy ul. Twardowskiego za darmo trenować i rozgrywać mecze ligowe oraz sparingowe. To miasto będzie ponosić wszystkie koszty związane z utrzymaniem obiektu - prawie 100 tys. zł miesięcznie (dużo co )

2. A co za tym idzie Pogoń uzyska licencję na grę w ekstraklasie w sezonie 2006/07

Dzisiaj podpisana została ostateczna umowa, otwierająca możliwość uzyskania przez Pogoń licencji na udział w rozgrywkach ekstraklasy w sezonie 2006/07. Pod dokumentem podpisy złożyli Prezydent Miasta Szczecina Marian Jurczyk oraz Kazimierz Ćwikła, prezes Zarządu MKS Pogoń Szczecin SSA.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Peskovič zagra w Lidze Mistrzów?

Trener Portowców Mariusz Kuras może mieć spory kłopot z bramkarzami.

Jeżeli CSKA Sofia zgodzi się zapłacić za Borisa Peskovicia 100 tysięcy euro, Pogoń straci jednego ze swoich najlepszych zawodników.


Jeżeli transfer Peskovicia dojdzie do skutku, trener Mariusz Kuras będzie miał poważne kłopoty z obsadą pozycji bramkarza.

Neneca za drogi

Rezerwowym golkiperem w Pogoni był Brazylijczyk Neneca. Latynos poleciał jednak do Brazylii i wiele wskazuje na to, że już do Polski nie wróci.
Neneca był wypożyczony z Uniao Agricola Barbarense tylko na rundę wiosenną. Umowa przewiduje dla Pogoni prawo pierwokupu, ale Antoni Ptak musiałby wyłożyć na Nenecę 200 tysięcy dolarów. Właściciel Pogoni, szukający na każdym kroku oszczędności, raczej na taki krok się nie zdecyduje.


Niestety wygląda na to że zespół (ale jaki to zespół) nam się sypie, . Kolejny kaprys Antoniego Ptaka się nie powiódł. Jeżeli najlepsi piłkarze (a Peskovic do takich sie zalicza)odejdą to jak będzie wyglądała gra pogoni w następnym sezonie. Czy może być jeszcze gorzej???

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Jak informuje dzisiejsza Gazeta Wyborcza Bartosz Fabiniak oraz Łukasz Trałka wracają z Widzewa do Pogoni.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219


Obecny stan upierzenia Radzia Majdana

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Kaźmierczak wyjedzie na testy do Boavista FC

Zarząd MKS Pogoń Szczecin informuje, że jutro Przemysław Kaźmierczak wyjedzie na testy do portugalskiego klubu - Boavista FC.

W minionym sezonie drużyna ta zajęła 6. miejsce w lidze portugalskiej, ale nie zagra w pucharach europejskich.

Przemysław Kaźmierczak był wyróżniającym sie piłkarzem Pogoni w minionym sezonie, w 24 meczach strzelił 3 bramki (w tym tę piękną w meczu z Legią w Szczecinie ).



Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-06-06 12:30:13

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
Majdan za dużo żelu do włosów używał i teraz ma...jeszcze troche to go doda rzuci bo nie bedzie miała za co złapać w łóżku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Majdan: To był dla mnie szok

Na trzy dni przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu Radosław Majdan, bramkarz Wisły Kraków, dowiedział się, że nie jest juz potrzebny drużynie. Zastąpi go 28-letni Rumun Emilian Dolha z Rapidu Bukareszt.
Rozmowy z Majdanem o przedłużeniu wygasającego 30 czerwca kontraktu trwały od zimy.

"Przez pół roku działacze powtarzali mi, że jestem potrzebny zespołowi. To samo stwierdził przed wyjazdem na urlop Dan Petrescu" - powiedział rozgoryczony Majdan.
"Warunki mojej umowy były już, z wyjątkiem jednego szczegółu, ustalone, więc czekałem cierpliwie na ostateczne decyzje. I raptem w piątek podczas wizyty w klubie usłyszałem, że kontrakt ze mną nie zostanie przedłużony. To był dla mnie szok. Nie dlatego, że Wisła ze mnie rezygnuje, lecz zbulwersował mnie sposób, w jaki załatwiono tę sprawę. Nie chcę używać ostrych słów, ale nie przypuszczałem, że tak zostanę potraktowany w klubie, któremu oddałem tyle zdrowia i serca. Teraz znalazłem się bez pracy tuż przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu" - dodał.

Mam nadzieję że Radziu wróci do Pogoni.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
Radek wracaj do Pogoni...zobaczysz jakoś się ułoży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Powrót Ediego

Najlepszy zawodnik Pogoni w ostatnich latach zostaje w klubie. Strony - klub i zawodnik doszły do porozumienia.

Zaraz po zakończeniu sezonu z Brazylijczykiem "rozwiązano" kontrakt. Powodem miały być cięcia finansowe związane z zaprzestaniem finansowania Pogoni przez Antoniego Ptaka. Jedynym faktem dającym wiele do myślenia była obecność Ediego w Szczecinie.
Dziś strony doszły do porozumienia i Edi jest w dalszym ciągu zawodnikiem Pogoni. Miejmy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie gracz ten będzie mógł poprawić swój ligowy dorobek, który wynosi 40 występów oraz 15 strzelonych goli.





Majdan wraca, zagra z numerem 48

Radosław Majdan podpisał dziś dwuletni kontrakt ze szczecińskim klubem.
- Powrót do Szczecina to dla mnie wielka sprawa, mam nadzieję, że swoją postawa pomogę Pogoni w walce o jak najwyższe cele. Oczywiście nie zapominam o bardzo dobrej konkurencji w osobie Borisa Peskovicia, postaram się pokazać z jak najlepszej strony na obozach i wywalczyć pozycje pierwszego bramkarza w klubie. Jestem przekonany, że nie raz stworzymy z kibicami Pogoni wielkie widowisko piłkarskie. Jeśli chodzi o numer, z jakim będę reprezentował barwy klubowe, to może to być dla niektórych niespodzianka, a mianowicie 48. Wybrałem taka liczbę ze względu na założenie szczecińskiego klubu w 1948r. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Pogoń i do zobaczenia na Twardowskiego.



Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-07-03 09:59:29

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Hajto i Świerczewski coraz bliżej Pogoni?

Edi, podobnie jak Radosław Majdan, mają być opłacani nie przez klub, a przez samego Ptaka, który formalnie wycofał się z współfinansowania Pogoni.

Podobnie będzie z kolejnymi zawodnikami, których ma mieć do dyspozycji Mariusz Kuras w nadchodzącym sezonie. Być może jednym z nich będzie Tomasz Hajto. Tak przynajmniej donosi Polska Agencja Prasowa. Hajto miał trafić do Lecha Poznań, ale podobno otrzymał kuszącą propozycję od Antoniego Ptaka.
Coraz więcej sygnałów wskazuje także na to, że razem z nim dołączy do Pogoni Piotr Świerczewski.
Ponadto w kontekście Pogoni padają jeszcze różne inne nazwiska, głównie byłych piłkarzy Lecha Poznań. Na razie jednak nic nie zostało sfinalizowane.

Głos Szczeciński

Nie wywołuj Wilka z lasu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ożywmy atmosfere w dziale

Następny temat

Targowisko

WHEY premium