SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLMMA 20 – zapraszamy na ważenie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Bez hejtu. Gdyby nie Warchoł to Bazyli by wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




15 lat treningu i czarny pas w karate....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Będzie rewanż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bazelak odmowil przebadania sie na obecnosc srodkow dopingujacych podczas wazenia,ciekawe czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening jozka w okninski team zrobil roznice. jakbym zobaczyl z kilometra joe i oponiastego to nigdy bym sie nie domyslil kto jest starszy. samym doswiadczeniem go rozpykal. I ta trenerka kamila co tak drze ryło na filmie z walki, dżizas kierfa ja piehdole
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 10 regulaminu
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mnie interesuje czemu mi słowo badania ocenzurowalo w poprzednim poscie.

BTW Ibragim zdobył pas,nic dziwnego skoro trenuje z takimi dzikami jak ja m.in.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Spodziewałem się, że będzie śmieszniej. Widzę, że poza fatalną kondycją Oponę kolejny raz zeżarła trema - jeszcze dobrze walka się nie zaczęła, a on już od nadmiaru adrenaliny się zmęczył i zasapał. Nieudolny boks, brak low-kicków na szeroko stojącego Warchoła, lepsze take downy widuje się na dyskotekach. Zero argumentów w klatce.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
gruby się zmęczył samym wejściem do klatki, nie czaję jednej rzeczy - skoro gość trenuje karate od 15 lat, ma czarny pas to dlaczego nie próbuje używać kopnięć czyli tego z czego słynie karate, to tak jakby trenować zapasy i nie sprowadzać do parteru albo muay thai i nie kopać low kicków

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Panowie, od razu mówię, że kolejny tekst z epitetami i temat leci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Travis Browne vs Stipe Miocic na jednej z grudniowych gal

Następny temat

Adam Khaliev – Krzysztof Jotko na MMA Attack 4

WHEY premium