SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PKS ''AZBEST'' GYM

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale bydlaki
sogacz jak wskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
Ale oszukujesz na tej ławie! Tyłek oderwany o co najmniej 10 cm., chociaż może się mylę.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710


no i jak narazie chyba ostanie foto: od lewej Frezerr, Erni aka Paszmen (wielkie dzięki za fotki) oraz Ja - Piru Blood aka Psychol

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Knr dupa lekko oderwana ale na pewno nie 10cm to po 1, a po drugie ''ławeczka'' ze tak to nazwe jest tak gówniana ze jest za nisko wzgledem podłogi, gdyby byla wyzsza dupa lezałaby na miescu a tak to jak na zalaczonym obrazku 2-3 cm powyzej ale lepsza tala ''ława'' niz zadna

konstrukcja ławeczki: sanki + ławeczka skośna do brzuszków = syf na którym ćwicze

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710


oto moje miejsce ćwiczeń, ''przestronne'' , "klimatyzowane'' i wogóle oraz mega ''ławeczka''

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1563
ojej!!! a co tu sie stalo , to sie nazywa KOMPLETNY BRAK ESTETYKI:D,
chlopcy to co wy robicie to niejest bezpieczne :P pozdrawiam " AZBESTOS MUTANTOS" :D

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tych dwóch "chudych" już gdzieś widziałem, hmmm ciekawe gdzie ?

oj frezerr PKS jest za***iście "bezpieczny"

a ławeczka jest uniwersalna,jej część służy także jako sanki na których bym tej zimy został zmiażdżony na drzewie, mając 100 kilo na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
szczerze gratuluje wyglądu i tego ze chce wam sie cwiczyć w takich warunkach bo wielu osobą by to pszeszkadzało

pozdrawia i ćwiczcie dalej!!

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piru i frezzer łapcie ode mnie po SOGu za rzeczy które wymienił bkss..
ja też ćwicze w piwniczce, chociaz może to troszkę innaczej wygląda
oraz gratulations wyników ! pozderka dla ćwiczących w podziemiach.. !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
heh dobre haslo bo duzo ludzi cwiczy w podziemiach

hehe a moze pozdro from underground ? ;]]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia z wakacji (troche spoznione :))

Następny temat

Do profilu.....

WHEY premium