SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIerwszy cykl Sustanon meta deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
Witam chciałbym zebyscie mi napisali czy to dobre dawkowanie srodkow.Posiadam
sustaplex 325 axio labs 10ml 325mg/1ml
deca grecka 200mg/2ml 8 butelek firmy meya aigis grecka
metanabol 100 tabl polska jelfa

Planuje tak zrobic:
1-4 metanabol 30mg every day
1-8 deca 200mg e7d
1-10 sustablex 325 e3d

pozniej odblok i tutaj do was mam pytanie jaki odblok ??

Oczywiscie dieta bedzie trzzymana wysoko białkowa.
Prosze nie mowic ze za wczesnie na sterydy bo bardzo dobrze o tym wiem ale nie i tak i tak podejme sie tego cyklu.
Proszę o konkretne odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
za słabe wymiary na saa , nie ma diety , za mocny cykl na pierwszy raz ,ile masz lat wogóle tyle co w nicku ?? zacznij jeść,za krótki staż

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2009-10-25 23:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
napisz troche danych o sobie ankieta dzialu
jak na 1 cykl daj jeden srodek

ale po twoim profilu to cienizna...

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
moim zdaniem powinny byc jakieś wytyczne tak jak na innych forach nie tylko wiek ale i staż na siłowni wymiary itp żeby wejść do tego działu na niektórych forach tak zrobili i jest o połowę mniejszy śmietnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
Czemu nie ktorzy odrazu stwierdzaja ze smietnik jest na forum moge sie zalozyc ze polowa z was sie skoksowala wczesniej niz ja ja mam 23 lata wiem ze mam slabe wyniki i ze jeszcze zawczesnie ale tak jak mowilem z tym cyklem pojade pytam sie o odblok i czy dobrze rozpisany mam . Przeciez to moje zdrowie i wiem czym ryzykuje . Wiec jak ktos nie ma konkretnych odpowiedzi prosze sie nie wypowiadac. Doskonale wiem ze za wczesnie itp. ale decyzja juz zapadla i bede szedl tym cyklem teraz tylko i wylacznie prosze o rade czy kazdy tutaj ktory zaczyna zabawe z koksem to pisac odrazu musicie zeby sie wziol za diete itp:?? Napewno wiekszosc z was tez jechala na cyklach maja ujowa diete wczesniej a na koksa jakos spinali jajca i dawali rade.
Pozdro dla normalnych ludzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
każdy ci napisze to samo jak tak bardzo chcesz coś wziąc to wez 100albo 200 mety i bez diety zobaczysz że nie jest tak kolorowo to może zrozumiesz, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile krzywdy możesz sobie zrobic na tym cyklu co zaproponowałes grubo ponad pół grama week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
no ale jak juz posiadam to moze zredukuje suste do 325mg e7d?? oczywisic edieta itp bedzie trzymane masowo bo tak jak piszesz krzywdy zrobic sobie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Puczek przecz. to co napisze: jesli teraz wystartujesz takim mocnym cyklem to nie wykorzystasz jego mozliwosci nawet w 60% , nie zapanujesz nad ewenualnymi skutkami ubocznymi bo nie bedziesz potrafil ich rozpoznac, gdy teraz polecisz takim cyklem to jak bedzie wygladal Twoj 3-4cykl ? o zdrowie nie pytam bo mozna przewidziec Twoja burzliwa a zarazem krotka kariere kulturysty. Pewnie i tak nie posluchasz , ale walac dlugiego tescia w sensownych dawkach doszedlbys do satysfakcjonujących rezultatow i efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
mówię ci sprzedaj to w ****u kup sobie propa albo z 200 stówy mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
Przeczytalem i wziolem sobie to do serca wiec co proponujesz zebym polecial z tych 3 srodkow metanabol z czym polaczyc:??
Dzieki za dobre rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
sama meta albo sam prop
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEKA +OXANDROLONE+TESTOSTERON

Następny temat

testovis goraczka

WHEY premium