SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PILATES - kurs instruktorski Katowice

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
NOWOSC W MP FIT SPORT ACADEMY KATOWICE! Z przyjemnością informujemy iż rozszerzyliśmy ofertę szkoleń o KURS INSTRUKTORSKI PILATES na Matach:

"MENTAL & POWER PILATES MAT INSTRUCTOR"

11-12 i 18-19 wrzesień 2010

Kolejny termin:
13-14 i 20-21 listopad 2010



W czasie 4 dniowego kursu omawiamy zagadnienia:

*anatomia i biomechanika ruchu
*historia Metody Pilates
*podstawowe pozycje i postawy
*ćwiczenia na macie poziom podstawowy i średniozaawansowany - technika, demonstracja, korekcja
*modyfikacje, bezpieczeństwo ćwiczących
*metodyka prowadzenia zajęć Pilates
*komunikacja z grupą
*muzyka w zajęciach pilates
Zajęcia prowadzone są naprzemiennie w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. Stretching, elementy relaksacji. Zaliczenie z techniki wykonywania ćwiczeń i prowadzenia przygotowanej wg. wskazówek lekcji oraz pisemny egzamin teoretyczny /test/ w ostatnim dniu kursu. Kurs podzielony jest na dwie sesje weekendowe, w soboty g.12-19, niedziele g10-16 z przerwą obiadową.
Uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe w jęz. polskim. Certyfikat ukończenia kursu MENTAL & POWER MAT CLASS INSTRUCTOR PILATES wystawiony jest w jęz angielskim


Dla kursantów zamiejscowych pośredniczymy w znalezieniu taniego noclegu /schronisko młodzieżowe, hostel, akademiki/

Od kandydatów na instruktorów oczekujemy dobrej kondycji fizycznej, uzyskanej na drodze uczestnictwa w zajęciach fitness bądź też innej dyscyplinie sportu wymagającej pracy z ciałem.

Strona internetowa MP FIT:
www.mpfit.republika.pl
formularz zgłoszeniowy: [email protected]

Trener to mój zawód,Trening to moja pasja, Szkolenia to moje przeznaczenie, Profesjonalizm to moja dewiza :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sprzedam myofusion 800gr czekolada

Następny temat

KATOWICE sprzedam WHITE FLOODA 277 g Booster NO KATOWICE

WHEY premium