SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT po propie solo od str 12.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12265

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

35

Waga

100

Wzrost

186

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

116

Obwód uda

60

Obwód talii

100 razm z wiszącą skórą

Staż na siłowni

7 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2200 zbilansowana - redukcja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

3xFBW, 4x SW

Cel cyklu

redukcja, poprawa regeneracji powysiłkowej, lepsze samopoczucie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 23%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia, endo

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Moge podsumowac po zakonczeniu

Czy moglby ktos odpowiedziec na mpje pytanie 2 posty wyzej? Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Andrzej1980
czyli teoretycznie kolejne badania 2 tygodnie przed koncem cyklu? po hcg ktore wypada za ok 3-4 tyg moze wybic e2, nie potrzeba badan do tyego? czy brac exe i nie przejmowac sie niczym?


Tak zrób badania plus minus 2 tyg przed końcem cyklu, to już wyniki wiele , się nie zmienią , a pozwoli to przewidzieć jak przeprowadzić pct jak np estaradiol będzie mocno wywalony do hcg dodamy większą dawkę exe, prolaktynę też warto zbadać możesz jak chcesz zbadać poziom progesteronu , choć moim zdaniem na tym cyklu badania go nie są konieczne.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
dzieki wnc :) ale nie do konca o to pytanie mi chodzilo, bardziej o to ciut nizej o bolu jajka i o tym ze jestem w polowie cyklu i nie wiem czy przybijac hcg teraz, czy w 8 tygodniu tak jak to mialem zrobic pierwotnie, czy przy 12 tygodniowym cyklu w ogole olac hcg na cyklu i przybic dopiero na pct?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Andrzej1980
wczesniej nie bylem jeszcze pewien czy bede przedluzac cykl, dzisiaj zdecydowalem ze zakoncze go zgodnie z planem po 12 tygodniach. obecnie jestem dokladnie w polowie cyklu. od okolo tygodnia czuje dyskomfort w prawym jajku. lekko jakby pobolewa. moze to jajko a moze nasieniowod, w kazdy razie w prawy worku. czy przybic hcg teraz w polowie cyklu? czy poczekac do 7 tygodnia jak wczesniej bylo umowiuone? czy tez przy 12 tygodniowym propie solo nie potrzebuje hcg w trakcie cyklu i przybic go dopiero na pct?



chlopaki poradzi ktos cos? czuje dziwny dyskomfort w jajku, jakby mnie ktos za nie trzymal i sciskal. jak pisalem moze to byc jajko albo nasieniowod , czy moze to byc oznaka kurczenia sie orzecha? czy hcg moze pomoc? mial ktos cos podobnego? malo przyjemna sprawa, da sie funkcjonowac ale bardzo irytuje, czasami jak zakluje mocniej to az na chwile musze sie zatrzymac i przemieszac w worku, troche pomaga o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tak wbij hcg 5000j podziel na 1250j eod, czy pomoże trudno stwierdzić, bo przyczyna może być inna natomiast to dobra pora by pobudzić jądra. Jak nie pomoże będziemy myśleć dalej.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
nie wiem czy to tylko w mojej glowie, ale nastepnego dnia po pierwszej dawce hcg bol prawie calkowicie ustapil, czuje minimalny dyskomfort raz na jakis czas ale to juz prawie nic w porownaniu z tym co bylo jeszcze przedwczoraj, dzisiaj kolejna porcja hcg i mam nadzieje ze wszystko ustapi


Zmieniony przez - Andrzej1980 w dniu 2015-08-21 13:02:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
do konca cyklu zostalo 12 strzalow czyli ciut ponad 3 tygodnie, kiedy zrobic badania? test, progesteron, prl, e2? czy cos dodac to tego zestawu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 979
Aktualnie ile już przybrałeś na wadze,jeżeli się nic nie dzieje to narazie nie musisz robisz badań.Możesz zrobić jak będziesz juz kończył cykl żeby zobaczyć jak wyglądają twoje hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
kolego tyle to ja wiem, jakbys przeczytal z uwaga posta to bys wiedzial ze do konca cyklu 3 tygodnie i wlasnie dlatego pytam bo chce uregulowac wszystko jak nalezy, ponawiam wiec pytanie, 2 tygodnie przed koncem badania czy 3? test, progesteron, prl, e2 czy cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja może prl e2 prog, 2 tygodnie przed, co ci z wyniku testa >15, dorzuć dla siebie jak chcesz lipidogam, bo na stare lata ci się przyda morfologię zrobisz jakiś czas po pct, możesz jeszcze PSA jak nigdy nie badałeś, ja też niedługo idę zobaczyć z ciekawości


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-30 19:29:50
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl - prop solo - pytania podczas cyklu.

Następny temat

Morfologia i próby wątrobowe po mecie inj i propie

WHEY premium